in

Darülaceze’nin Meleği Ahmet Adil Amca Kedilerine Kavuştu

Darülaceze’de yaşayan Ahmet Adil amcanın sahip çıktığı kedilerden 10-12’si geçtiğimiz hafta kaybolmuştu. Ahmet Adil amca bugün kedilerine kavuştu.

Darülaceze‘de yaşayan kedilere sahip çıkan 86 yaşındaki Ahmet Adil amca’nın baktığı 10 kedi geçtiğimiz hafta ortadan kaybolmuştu. Darülaceze’nin en hayvansever sakini olan Ahmet Adil amca kedilerin kaybolmasının ardından günlerce gözyaşı döktü. Ahmet Adil amcanın gözyaşlarına kayıtsız kalmayan hayvan hakkı savunucuları kaybolan kedilerin izini sürdü.

Hayvan hakkı savunucuları, Darülaceze yönetimi ile yaptıkları görüşmede kedilerin kısrılaştırma ve tedavi için İBB Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından alındığını öğrendi. Kısırlaştırma ameliyatını ve tedavilerini olan kediler bugün yuvaları olan Darülaceze bahçesine geri döndü. Yuvalarına dönen kedileri çok sevdikleri Ahmet Adil amca ve Darüleceze personeli karşıladı. Kedilerin sağ salim geri gelmesine çok sevinen Ahmet Adil amca, tüm kediler ile özellikle de Darülaceze’nin en eski kedisi olan Duman’a kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

 

 

 

Darülaceze’nin Kedileri Kayboldu, Ahmet Adil Amca Kahroldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbulda Korkunç Kaza 3 At Hayatını Kaybettiöç

İstanbul’da Korkunç Kaza: 3 At Hayatını Kaybetti

Depremzede Kedi Toros 10 Saatlik Yolculuğun Ardından Antalyada öç

Depremzede Kedi ‘Toros’ 10 Saatlik Yolculuğun Ardından Antalya’da