in

Cüneyt Arkın’ın vasiyetinde at detayı dikkat çekti

Hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta ismi Cüneyt Arkın’ın vasiyetinde At detayı dikkat çekti.

Cüneyt Arkın

Türk sinemasının efsane ismi Cüneyt Arkın 28 Haziran’da 85 yaşındayken hayatını kaybetti. Usta oyuncunun ölümünün ardından daha önce katıldığı programda vasiyeti ile ilgili sözleri gündeme geldi.

Cüneyt Arkın’ın daha önce katıldığı bir programda “Atım Hasretim’in yanına gömülmek istemiştim. Ama sonra çok yanlış anlaşılır diye korktum. Beni ‘Anne babamın yanına gömün” şeklinde konuştuğu ortaya çıktı.

‘Çok uzun yaşarsam sefalet içinde kalabilirim’

Cüneyt Arkın, daha önce Bilal Özcan’ın ‘Laf Aramızda’ programına katılmış, sohbet esnasında vasiyetini açıklamıştı.

Kazandığı paralarla hiç yatırım yapmadığını söyleyen Akın, “Biz paranın da şöhretin de kıymetini bilmedik. Bir dükkan bir şey yapmadık. Bilmiyorum çok uzun yaşarsam sefalet içinde kalabilirim, ölebilirim. Ya çalışacaksın ya bir yerden para gelecek. Yalnız benim bir huyum vardır babamdan kalma, ‘3 kuruş kazanırsan bir kuruşunu biriktireceksin’ derdi. Biriktirdim. Ancak bir yatırım yapmadık, akıllılık yapmadık. Hazır para ne kadar dayanır ki. İyi ki biriktirmişim iyi ki. Levent’te oturduğum eve güveniyordum. Onu sattığım zaman karı koca başımızı sokacağımız bir ufak yerimiz olabilirdi” dedi.

Cüneyt Arkın

‘ATIM HASRETİM’İN YANINA GÖMÜLMEK İSTEMİŞTİM…’

Haber Global’de yer alan habere göre, atlara olan düşkünlüğü bilinen Cüneyt Arkın bir zamanlar katıldığı bir programda vasiyetini açıklamıştı. Arkın, “Atım Hasretim’in yanına gömülmek istemiştim. Ama sonra çok yanlış anlaşılır diye korktum. Beni ‘Anne babamın yanına gömün’ dedim” şeklinde konuştu.

Annesini kaybeden yaban ördeği yavrularına kreş hizmeti

Vagona sıkışan kediyi zeytinyağı ile kurtardılar