in

Çukurova Belediyesi’nden Hayvanseverlere Anlamlı Destek

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sokak hayvanlarının beslenmesi için çalışan hayvanseverlere klimalı otobüs desteği verdi.

one-cıkan-klimalı-otobus

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Adana’da her hafta sonu gerçekleşen ve binlerce sokak hayvanın beslenmesi amacıyla yapılan etkinlikler için Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sokak hayvanları için düzenli besleme yapan hayvansever STK ve gönüllülere klimalı otobüs desteği verdi. Adana’da her hafta sonu gerçekleşen ve binlerce sokak hayvanın beslenmesi için yapılan etkinlikler için araç ihtiyacı olan gönüllü vatandaşlara düzenli olarak araç desteği sunan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in bu anlamlı desteği, hayvanseverler tarafından sevinçle karşılandı.

klimalı-otobus-3

Belediye Başkanı Soner Çetin ve Başkan Yardımcısı İsmail Özgen’e hayvan hakları mücadelesine verdiği destekten dolayı teşekkür eden STK ve gönüllü hayvan sever temsilcileri; bu güne kadar beslemelerde araç konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşadıklarını; ancak yapılan görüşmeler sonrası Çukurova Belediyesinin düzenli araç desteği ile binlerce sokak hayvanına yardım eli uzattıklarını belirttiler. Bu anlamlı desteğin diğer Belediyeler örnek olması gerektiğini söyleyen hayvanseverler, Çukurova Belediyesi’nin duyarlılığı ile besleme çalışmalarının düzenli olarak devam edeceğini dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan 6

4 Yıldır Sokak Hayvanlarını Besliyor

sel1 1

Sel Sularına Karşı ‘Modern Nuh’lar…