in

Çocuklarını Kaybeden Köpekten Yavru Kediye Anne Şefkati

4 yıl önce yavrularını kaybeden dişi köpek, sokakta bulduğu annesiz yavru kediyi sahiplendi. Kediyi ağzıyla kulübesine götüren köpek, onu hem emzirdi hem temizledi…

 

Antalya’da 4 yıl önce yavrularını kaybeden dişi köpek, sokakta bulduğu yavru kediyi sahiplendi. Kediyi ağzıyla kulübesine götüren köpek, onu emzirerek annelik yapıyor.

Demre’de yaşayan Furkan Gümrü’ye ait pointer cinsi köpek, 4 yıl önce iki yavrusunu karnındayken kaybetti. Ölü yavrular sezaryenle alındı. Hayatta kalan köpek ise bir daha anne olamadı. Geçtiğimiz gün sahibinin dışarıda gezdirmeye çıkardığı köpek, sokakta yeni doğmuş yavru kediyi tek başına görünce yanına gitti. Yavru kediyi ağzına alan köpek, daha sonra onu kulübesine götürerek temizledi. Köpek, annelik yaptığı yavru kediyi daha sonra emzirmeye başladı.

“O GÜNDEN İTİBAREN KEDİYİ EMZİRİYOR…”

Köpeğin sahibi Furkan Gümrü, “4 yıl önce köpeğimin yavruları öldü. Kendi köpeğimle birlikte sokakta gezerken bu yavru kediyi bulduk. Kediyi kendi yavrusuymuş gibi ağzıyla kulübesine kadar taşıyarak getirdi. O günden itibaren kediyi emziriyor ve sağlık durumu çok iyi” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yerin 6 Metre Altındaki Tünelde Mahsur Kalan Anne ve 7 Yavru Köpek

Yerin 6 Metre Altındaki Tünelde Mahsur Kalan Anne ve 7 Yavru Köpek

yarasa

Birçok Virüs Taşımasına Rağmen Hasta Olmayan Yarasalar