in

Çocuklar, Kesici Aletle Yaralanan Köpek için Kapı Kapı Gezip Para Topladı

Samsun’da kimliği belirsiz kişi tarafından mahallenin sevilen köpeği kesici aletle yaralandı. Mahalledeki evleri dolaşarak para toplayan çocuklar ise köpeğin tedavisine destekte bulundular.

Samsun’un Terme ilçesinde mahalle sakinleri tarafından küçüklüğünden beri sevilen ve beslenen sokak köpeğine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler saldırdı. Kesici aletle yaralandığı düşünülen sokak köpeği veteriner tarafından tedavi edildi.

Çocuklar Kesici Aletle Yaralanan Köpek için Kapı Kapı Gezip Para Topladı 1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeğin küçüklüğünden beri evinin etrafında dolaştığını ifade eden Emin Sağlam, köpeği birkaç sokak ileride kanlar içerisinde sızlanırken bulduğunu belirtti. Emin Sağlam, boynundan yaralanan sokak köpeğini veterinere götürerek tedavi ettirdi.

Sağlam, “Mahallemizin maskotu köpeğe şiddet uygulayan kişilerin insanlığından şüphe duyuyorum. Çevresine hiçbir şekilde zarar vermeyen bu hayvanın nasıl olur da canını yakarlar? Köpeği evimin birkaç sokak sonrasında acılar içerisinde kıvranırken gördükten sonra hemen veterinere götürdüm. Burada hayvanın boynundaki kesiklere içten ve dıştan dikişler yapıldı. Hayvana büyük kesici aletlerle saldırılmış” dedi.

ÇOCUKLAR TEDAVİ İÇİN PARA TOPLADI

Veteriner kliniğinde tedavi edilen sokak köpeğinin masrafları için mahalledeki çocuklar kendi aralarında ve komşularını kapı kapı dolaşarak para topladılar. Şu anda Emin Sağlam’ın evinin avlusunda yaşayan köpek, 15 gün boyunca göreceği tedavi sonrasında tekrar normal yaşantısına dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çelik Borunun İçerisinde Mahsur Kalan Kedi için Seferber Oldular 1 1

Çelik Borunun İçerisinde Mahsur Kalan Yavru Kediler için Seferber Oldular!

İzmir Köpek Rehabilitasyon ve Sahiplendirme Merkezi tunç soyer açıklama 2 1

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı: “Tüm Canlıların Yaşam Hakkı Var, Türcülüğe Karşıyız!”