in

Çocuklar, Barınak Hayvanları için Kulübeleri Rengarenk Boyadı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, özel eğitim gören çocuklarla sokak hayvanları için ortak bir çalışmaya imza attı. ANFA Genel Müdürlüğü Ahşap Atölyesi’nde hazırlanan kedi ve köpek kulübeleri, özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören çocuklar tarafından boyandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanları için sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeyi sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve ANFA Genel Müdürlüğü, özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezi ile iş birliği yaparak, sokak hayvanlarının barınmasını sağlayacak renkli kulübeler için bir çalışmaya imza attı. ANFA Fuar Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı Ahşap Atölyesi’nde kedi ve köpekler için hazırlanan kulübeler, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören çocuklar tarafından rengarenk boyandı. Çocukların kendi zevklerine göre boyadığı kulübeler Gölbaşı Geçici Bakımevi’ne götürüldü.

Cocuklar Barinak Hayvanlari icin Kulubeleri Rengarek Boyadi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Mustafa Şener, “ANFA Genel Müdürlüğümüz bünyesinde yapılan kulübeler özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim gören genç kardeşlerimizin el maharetiyle süslenerek Gölbaşı Geçici Bakımevi’nde bulunan sokak hayvanlarının kullanımına sunuldu” dedi.
Büyükşehir Belediyesi ile böyle bir sosyal sorumluluk projesine imza attıkları için mutlu olduklarını dile getiren Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin Kurum Müdürü Ziyattin Kara da, “ANFA’nın sokak hayvanları için yaptığı bu çalışmayı çocuklarımızla birlikte daha özel hale getirdiği için teşekkür ederiz. Çocuklarımızın yaptığı bu çalışma inanılmaz keyif verici ve onları topluma daha yakınlaştırıcı bir çalışma olmuştur. Büyükşehir Belediyesinin bu desteğinin hep üzerimizde olmasını istiyoruz” d
iye konuştu.

Cocuklar Barinak Hayvanlari icin Kulubeleri Rengarek Boyadi 2
https://youtu.be/eTCaIo8nCIk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurtarilan Kedi ve Hayvan Hakki Savunucusunun Bulusmasi Kalpleri Eritti 1

Kurtarılan Kedi ve Hayvan Hakkı Savunucusunun Buluşması Kalpleri Eritti

Siyam Kedisi Inci Zuzu Izmir Yuva Araniyor 1

Doktor Önerisiyle İzmir’de İki Siyam Kediye Yuva Aranıyor