in

Cinsel Organına Havuç Sokularak İşkenceye Uğrayan Pamuk Köpek Hayatını Kaybetti

Zonguldak’ta cinsel organına havuç sokularak işkence yapılan ‘Pamuk’, tedavisinden bir buçuk ay sonra hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz aylarda, kamyon şoförü 47 yaşındaki Çetin Duyar, uzun yola giderken eşi de çalıştığı için ‘Pamuk’ adlı köpeğini bakması için komşusuna bıraktı. Çetin Duyar, döndüğünde kanaması olduğunu fark ettiği köpeği eşi Süheyla Duyar ile birlikte veteriner kliniğine götürdü. Köpeğin yapılan muayenesinde ve çekilen filmlerinde cinsel organında yaklaşık 30 santim uzunluğunda cisim fark edildi. Operasyonla çıkarılan cismin havuç olduğu anlaşıldı.

 'Pamuk’, tedavisinin ardından sahibine verildi. Sürekli kontrolde tutulan köpek, tedaviden bir buçuk ay sonra hayatını kaybetti.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

‘Pamuk’, tedavisinin ardından sahibine verildi. Sürekli kontrolde tutulan köpek, tedaviden bir buçuk ay sonra hayatını kaybetti.

Veteriner İsmail Demircan köpeğin durumuna ilişkin şunları söyledi: Geçirdiği olay nedeniyle midesi rahatsız oldu. Yemek yiyemedi. Sürekli tedavi halindeydi. Bize geldikten sonra serum veriyorduk. Gastrite bağlı iştahsızlık ve bunun sonucunda da çoklu organ yetmezliği ve ölüm gerçekleşti. Havuç olayının vücudun direncini düşürdüğünü ve sonrasında başlayan hastalıklardan ölüm gerçekleştiğini söyleyebiliriz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sarnıca Düşen Kedi Kedi Sesi ile Kurtarıldıöçç

Sarnıca Düşen Kedi, “Kedi Sesi” ile Kurtarıldı

Mevlana Güvercinlerinin Yaşar Dedesiöç

Mevlana Güvercinlerinin Yaşar Dedesi