in ,

Çıkan Yangında Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavruları Kurtarıldı

Bursa’da bir iş merkezinin çatı katında çıkan yangında, dumandan etkilenen anne ve 3 yavru kedi itfaiye ekiplerinin başarılı operasyonu ile kurtarıldı. Anne ve 3 yavru kedi veterinere götürülürken, 1 yavru kediye ise ulaşılmaya çalışılıyor.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Nurettin Yavuz Hüsey İş Merkezinin çatı katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.A.U. ve arkadaşlarının işlettiği saç tasarım merkezinde henüz nasıl çıktığı bilinmeyen yangında alevler çatı katından yükselmeye başladı. Dumanları gören vatandaşlar, durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Cikan Yanginda Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavrulari Kurtarildi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Anne Kedi Balkona Çıkarak Nefes Almaya Çalışırken Yavru Kediler Etrafa Dağıldı

İş merkezinin çatı katında başlayan yangına müdahale etmek isteyen itfaiye ekipleri, ilk olarak iş merkezinin arka girişindeki kapının camını kırdı. 5 katlı binanın çatısındaki alevlere merdivenli itfaiye ekipleri müdahale ederken, evin içerisinde mahsur kalan anne ve 4 yavru kedi zor anlar yaşadı. Anne kedinin balkona çıkarak nefes almaya çalışması saniye saniye kameralara yansırken, 4 yavru kedi ise kendilerini korumak için sağa sola dağıldı. Üst kata oksijen tüpleriyle çıkan itfaiye ekipleri, çelik kapıyı kırıp içeri girdi.

Cikan Yanginda Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavrulari Kurtarildi 1

Kayıp Yavru Kedinin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Alevler söndürülürken, anne kedi ve 3 yavru kedi bulundukları yerden kurtarıldı. 1 yavru kedi ise saklandığı yerde bulunamadı. Sahiplerinin kucağında aşağı indirilen kedilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, kediler sağlık kontrolü için veterinere götürüldü. Saklandığı yerde bulunamayan 1 yavru kedinin aranmasına devam edilirken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Cikan Yanginda Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavrulari Kurtarildi 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 Gundur Kayip Olan Kedi Duman Sahibine Kavustu

22 Gündür Kayıp Olan Kedi ‘Duman’ Sahibine Kavuştu

Kopek Kiraz Tufekle Olduruldu

Kendi Halindeki Bir Köpek, Kimliği Belirsiz Bir İnsanın Silahlı Saldırısına Uğradı…