in

Cezaevinden Gelen Dilekçe 11 Hayvanı Ölümden Kurtardı

Cezaevine giren ve kimsesi bulunmayan vatandaş , muhtara dilekçe gönderip hayvanları için ekiplerden yardım istedi.

Antalya‘da bir köpek ve 10 kedi beslerken cezaevine giren vatandaş, yazdığı dilekçeyle hayvanlarını açlıktan ölmekten kurtardı. Eve gelen belediye ekipleri, tel kafesler arkasındaki kediler ve kulübesinde zincire bağlı halde bitap düşen köpeği kurtardı.

Cezaevinden gelen dilekceyle kurtarilan hayvanlar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Muhtara Yazılan Dilekçe Cevapsız Kalmadı

Akrabası ve kimsesi bulunmayan adamın yazdığı dilekçenin posta yoluyla eline ulaşmasının ardından harekete geçen muhtar Zafer Korkmaz, Serik Belediyesi zabıta ekiplerine haber verdi. Belediye ekipleriyle birlikte keşif için Merkez Mahallesi’ndeki eve giden ekipler, tel kafeslerin içindeki 10 kedi ve açlık ve susuzluktan ölmek üzere olan kulübesinde zincire bağlı köpekle karşılaştılar. Uzun zamandır aç kalan hayvanlara ilk etapta su veren görevliler, ardından hayvanlar için et ve mama temini ederek, karınlarını doyurdular.

Cezaevinden gelen dilekce olumden kurtardi.. 1

Kimsesiz Mahkumun Hayvanları Barınağa Gönderilecek

Yardım talebinde bulunan vatandaşın 70 yaşında ve kimsesi olmadığını belirten mahalle muhtarı Zafer Korkmaz, “Cezaevinden bir mahkûmumuz bize bir dilekçe gönderdi. Dilekçesinde evinde 10 tane kedinin, bir köpeğinin aç olduğunu ve hısım akrabasının ve çocuklarının olmadığını söyledi. Biz de mahalle muhtarı olarak geldik. Gerçekten de evinde kediler ile köpeğin sağlığı yerinde ama çok aç durumdaydılar. Açlıklarını giderdik. Serik Belediyesi ekiplerince pazartesi günü hayvan barınağına gönderilmesi için bildirim yapacağız.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sigir ispanya

Türkiye’ye Satılmak için İspanya’dan Yola Çıkan Sığırlar Aylardır Gemide Cehennemi Yaşıyor

1

Bayat Ekmekler 2 Binden Fazla Hayvana Aş Oluyor