in

Cezaevi Firarisi “Muhabbet Kuşum Olmadan Teslim Olmam”

Cezaevi firarisi teslim olma şartı olarak muhabbet kuşunu istedi. Muhabbet kuşu getirilen firari kuşu ile birlikte cezaevine gönderildi…

AYDIN’da, 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi Yaşar B., kendisini teslim olması için ikna etmeye çalışan babasına “Muhabbet kuşu olmadan cezaevine gitmem” deyince, bu arzusu yerine getirildi. Babasının kuşunu getirmesiyle teslim olan Yaşar B., elleri kelepçeli, muhabbet kuşuyla birlikte cezaevine götürüldü.

muhabbetkusu cezaevi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yağma suçundan 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Yaşar B., 1 ay önce Sultanhisar Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan firar etti. Her yerde aranan Yaşar B.,teslim olmaya yanaşmayınca devreye babası Rıfat B. girdi.Rıfat B., dün, “Muhabbet kuşum olmadan cezaevine gitmem” diyen oğlunu ikna edip, kendi elleriyle polise getirerek, teslim etti. Yaşar B., emniyetteki ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. Yaşar B. cezaevine götürülürken, babasının getirdiği muhabbet kuşunu da kendisiyle birlikte götürdü.

iccikokus57456

’BELKİ ZEVKİM ÖYLEDİR’

Öte yandan, cezaevinden bir ay önce firar eden ve hırsızlık suçundan kesinleşmiş 8 yıl hapis cezası bulunan Bahtiyar G. (18) de Efeler Atatürk Bulvarı üzerinde polis tarafından yakalandı. Yaşar B. ve Bahtiyar G., birbirine kelepçeli olarak cezaevine götürüldü. Yaşar B. gazetecilerin, “Muhabbet kuşunu da mı cezaevine götüreceksin” sorusuna “Sana ne, belki zevkim öyle istiyor” diye cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankarada bir AVMde esir edilen yaban hayvanları TBMM gündemine taşındö.

Ankara’da Bir AVM’de Esir Edilen Yaban Hayvanları TBMM Gündemine Taşındı

soz tolgasaitas 1

Tolga Sarıtaş’ı Köpek Isırdı Sorun Etmedi, MEDYA Köpeğe Saldırdı!