in

‘Çerkes Cengiz’in Evinde Aslan, Timsah Beslemesi Yasalmış!

İstaanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan ve ‘Çerkes Cengiz’ olarak tanıtan Cengiz Şıklaroğlu adliyeye sevk edildi. Hayvanat bahçesi açma belgesi olan Şıklaroğlu’nun beslediği Yavru aslan ve bazı hayvanlar kameralar tarafından görüntülendi.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, kendisini ‘Çerkes Cengiz’ olarak tanıtan Cengiz Şıklaroğlu’nu gözaltına aldı. Beykoz’daki bir adrese düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şıklaroğlu işlemleri için Beykoz Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. Buradaki işlemleri tamamlanan Şıklaroğlu, Beykoz Adliyesi’ne sevk edildi.

cerkes cengiz gozaltina alindi 5195 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Şıklaroğlu, sosyal medya hesabından evinde beslediği aralarnda aslan, yılan, timsahın da olduğu bazı hayvanların fotoğraflarını çekip paylaşıyor ve hayvan aktivistlerinin tepkisini topluyordu.

cerkes cengiz gozaltina alindi 5195 dhaphoto21

Baskın sonrası Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri de eve gelip hayvanlarla ilgili incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde Şıklaroğlu’nun hayvanat bahçesi açma belgesi olduğu anlaşıldı. Hayvanlarla ilgili gerekli izinlerin alındığını tespit eden polis, herhangi bir işlem yapmadan ayrıldı. Evin çevresinde bulunan bir köpek ile yavru aslan ve bazı hayvanlar kameralar tarafından görüntülendi.

cerkes cengiz gozaltina alindi 5195 dhaphoto41

Adliyeye sevk edilen Şıklaroğlu, çıkışta “Ben örgüte silah yardımı yapmadım. Hiçbir suçum yok. Kardeşlerim hepinize söylüyorum. Abdestsiz sokağa çıkmayın. Yakında kıyamet kopacak. Ispartalı seni de gül bahçesine gömeceğim” diye bağırdı. Şıklaroğlu hayvanat bahçesiyle ilgili bir soruya ise “Her şey yasal” yanıtını verdi.

cerkes cengiz gozaltina alindi 5195 dhaphoto8

Bir şahsın hayvanat bahçesi ruhsatını nasıl alabildiği merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsüöç

Yağmurda Islanan Köpeği Dersliklerine Alan Güzel Kalpli İnsanlar

Şükran Ovalıdan Köpeği Çilliye Duygusal Veda Son Nefesime Kadar Seni Unutmayacağım

Şükran Ovalı’dan Köpeği Çilli’ye Duygusal Veda: “Son Nefesime Kadar Seni Unutmayacağım”