in

Cemil İpekçi’den Çaldıkları Kediyi Tarkan’ın Yeğenine Sattılar!

Cemil İpekçi’nin 5 ay önce çalınan kedisi Maço, hırsızlarının kediyi Tarkan Tevetoğlu’nun yeğeni Murat Tevetoğlu’na 1300 TL karşılığında satmalarıyla ortaya çıktı.

Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 ay önce Bodrum’da kaybolan ‘Maço’ isimli kedisine kavuştu. Hayvan hırsızları tarafından internet üzerinden satışa çıkaran hırsızlarının, kediyi Tarkan Tevetoğlu’nun yeğeni Murat Tevetoğlu’na bin 300 TL karşılığında satmalarıyla ortaya çıktı.

Cemil İpekçi’nin evladı gibi sevdiği “Maço” isimli kedisi 5 ay önce Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi’nde kaybolmuştu. Kedisinin çalınmış olabileceğini düşünen İpekçi Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak şikayet de bulunmuştu. Büyük üzüntü yaşayan ünlü modacı sosyal medya hesaplarından kedisinin kaybolduğunu veya çalındığını söyleyerek kediyi bulanların kendisine ulaştırmasını istemişti.

murat-tevetoglu-cemilipekci

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hırsızları tarafından internet üzerinden satışa çıkarılan kediyi Tarkan Tevetoğlu’nun yeğeni Murat Tevetoğlu’na bin 300 TL karşılığında kedi hırsızlarından aldığı Maço, evindeki kediler ile uzun süre anlaşamayınca, sahiplendirmek zorunda kaldı. Tevetoğlu sosyal medya hesabından sahiplendirmek için ilan açtığında ise kediyi tanıyan Cemil İpekçi’nin menajeri hemen haber verdi ve Murat Tevetoğ’luna ulaştılar.

Satın aldığı ve sonrasında kedileriyle anlaşamadığı için sahiplendirmek istediği kedinin Cemil İpekçi’den çalınan Maço olduğunu öğrenen Tevetoğlu, neye uğradığını şaşırdı… Sonrasında ise İpekçi ile bir araya gelen Tevetoğlu, 1350 TL’ye satın aldığı kediyi asıl sahibine teslim ederken, İpekçi’nin mutluluğunu sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı.

Dünyada şükürler olsun insan gibi insanlar daha varmış. 5 ay evvel Bodrumda çalınan kedime nihayet Evimizin Kedileri firma sahibi Murat Tevetoğlu bey tarafından kavuştum, kediyi çalan kadını savcılığa vermiştik şimdi birde kesin çaldığının kayıtlarıda mevcut. Evimizin Kedileri firma sahibi Murat Tevetoğlu bey’den allah razı olsun. Adam gibi adamlar henüz bitmemiş. Ama bu dava şuanda daha ispatlı hale geldi kedi hırsızı o kadın şimdi otursun düşünsün. Bodrumda yaşayanlar dikkat edin çünkü bu kadın ve bunun gibiler cins kedileri köpekleri çiftleştirmek için çalıp sonra satıyorlar tüm bodrumdaki hayvan severlerin dikkatine… herkese sevgiler….

17426179_10154946470546328_6509121428475703436_n

Cemil İpekçi’ye kedisini teslim eden Murat Tevetoğlu ise Maço’nun bulunma ve teslim edilme haberini sosyal medya hesabından paylaştı…

Cemil İPEKÇİ beyefendinin biricik evladı “Maço” bulunmuştur , 5-6 ay önce cemil bey’in bodrumdaki evinden çalınan maço hayvan hırsızlarının eline geçtikten belli bir süre ilan koyularak satışa çıktı , bizde “Evimizin Kedileri” ailesi olarak habersiz bir şekilde talip olduk , “Maço” yu hırsızların elinden bir ücret ödeyerek aldık, sonra erkek kedilerimle anlaşamadığı için sahiplendirmeye karar verip varolan resimleriyle yeni bir ilan paylaştık bu durumu farkeden Cemil Bey’in menajeri Pelin hanım benimle irtibata geçerek yaşanan üzücü olayı tarafımıza anlattı, bizde gerekli delilleri toplayarak gerek savcıya gerek avukatımıza başvurduk ve Cemil Bey’in biricik evladı “Maço”yu bugün bizzat kendimiz Cemil Bey’e teslim ettik, rabbim bir daha yaşatmasın böyle bir üzücü olayı, misafir perverliğinden ve hoş sohbetinden dolayı Cemil Bey’e tekrar teşekkür eder evladıyla mutlu sağlıklı günler geçirmesini dileriz…

İşte hayvan hırsızlarının Murat Tevetoğlu ile satın alma pazarlığının detayları…

 

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-1

 

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-2

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-7

 

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-5

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-4

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-12

Satın Alma Sahiplen kampanyalarına rağmen maalesef hala hayvan satışı devam ederken, bir satınalma hikayesinin mutlu sonla biteceğini kim tahmin edebilirdi ki…

Cins kedi beslemek için satın almak yerine, sokaktaki binlerce masum candan birini sahiplenendir gerçek hayvanseverler…

SATIN ALMA SAHİPLEN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

onceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Sadece Çantada Taşınabilen Köpeklerin Girebildiği New York Metrosundaki Eğlenceli Görüntüler

Manisa Bir Köpek Kalbinden Bıçaklanarak Öldürüldü

Manisa’da Bir Köpek, Kalbinden Bıçaklanarak Öldürüldü