in

Cem Aydın, Linç Kampanyası Başlatan ve Destekleyenler Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Sosyal medyada bazı hayvanseverler tarafından linç edilen sihirbaz Cem Aydın, kendisine yönelik linç girişiminde bulunanlar hakkında yasal süreç başlatacağını duyurdu.

Sihirbaz Cem Aydın sosyal medya hesabından paylaştığı bir video nedeniyle bazı hayvan hakkı savunucularının tepkisine neden olmuştu.  Videoda köpeğine olan sevgisini tuhaf bir biçimde ortaya koymaya çalışan Cem Aydın hayvan hakkı savunucuları tarafından linç edilmişti. Köpeğin titrediğini ve korktuğunu iddia eden hayvan hakkı savunucularına Cem Aydın, köpeğinin bacağında platin olduğunu ve bu yüzden oturamadığını ve titremesinin de genç bir köpek olmasından dolayı olduğunu söyleyerek cevap vermişti.

cad8a2a0 aae6 48ab a7b1 4d430749d670

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sosyal medya çığ gibi büyüyen lincin ardından komedyen Cem Aydın, hayvanlara yönelik cinsel içerikli söylemleri nedeniyle gözaltına alınmış köpeği ise barınağa gönderilmişti.Cem Aydın emniyette verdiği ifade de çektiği video ile ironi yaptığını belirtmişti.

Cem Aydın sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Cem Aydın Kendisini linç ettirip köpeğinn barınağa düşmesine neden olanlardan şikayetçi olacağını belirtti. Cem Aydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı “Hakkımda linç kampanyası başlatan destekleyen herkes hakkında suç duyurusunda bulunuyorum, ‘sevişmek’ fiili sevmekten gelir sevmeyi tecavüz ve kılı kan olarak duymak isteyen asıl sapıklar bu linci başlatanlar değil mi ? Sevgiler Sayenizde köpeğim acı çekiyor.”

e6aa7ec4 8833 4880 b5d8 19630b7f4e85
Mehtap Aydın ve Pafi

Cem Aydın ve eşi Mehtap Aydın Kartal Anadolu Adliyesi’ne gidererek hakkında linç kampanyası başlatanlardan şikayetçi oldu.

Köpeğin götürüldüğü Çekmeköy Barınağı’nın Veteriner İşleri Müdürü’nin köpeğin durumu ile ilgili yaptığı açıklamaya içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 

Çekmeköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Hüseyin Ağırkan: Cem Aydın’ın Köpeğinde Tecavüz Bulgusuna Rastlanmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cekmekoy Belediyesi Veteriner Isleri Muduru Huseyin Agirkan Cem Aydinin Kopeginde Tecavuz Bulgusuna Rastlanmadi

Çekmeköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Hüseyin Ağırkan: Cem Aydın’ın Köpeğinde Tecavüz Bulgusuna Rastlanmadı

Oksuz Kedilere Mahallenin Kopegi Annelik Yapiyor

Öksüz Kedilere Mahallenin Köpeği Annelik Yapıyor