in

Çelik Borunun İçerisinde Mahsur Kalan Yavru Kediler için Seferber Oldular!

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bir fabrikada galvaniz boruların içine sıkışan yavru kediler, fabrika çalışanları ve itfaiye ekiplerini seferber etti. Ekipler, yaklaşık 1.5 saat süren operasyonla kedileri kurtararak annelerinin yanına bıraktı.

Gebze ilçesi İstasyon Mahallesi üzerinde bulunan kompozit reklam ürünleri üreten bir fabrikanın etrafında doğum yapan kedinin 2 yavrusu, işçilerin çalıştığı sırada fabrika içindeki galvaniz boruların içine girdi. Boruların içinden kedi sesi geldiğini fark eden işçiler, 2 yavruyu kendi imkanları ile çıkarmaya çalıştı. Başarılı olamayan işçiler, itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine fabrikaya gelen itfaiye ekipleri, kedilerin kurtarmak için çalışma başlattı.

Çelik Borunun İçerisinde Mahsur Kalan Kedi için Seferber Oldular 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Fabrika işçilerinin de yardımıyla itfaiye ekipleri, kedileri bulunduğu boruyu keserek kurtarmaya çalıştı. Taş motoru ile kesilen boru kesim sırasında ısınınca kediler zarar görmesin diye suya batırılarak soğutuldu. Zaman zaman borunun içinden korku dolu gözlerle ekiplere bakan yavru kediler, kesilen 1.5 saat süren çalışma ile kurtarıldı. Kesilen borulardan çıkarılan yavru kediler, annelerinin yanına bırakıldı. Zorlu mücadele ile kedileri kurtaran fabrika işçileri, yavruları sahiplenerek elleriyle beslemeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çeşmeden su içen kediler 2

Sıcaktan Bitkin Düşen Kediler Çeşmelere Koştu

Çocuklar Kesici Aletle Yaralanan Köpek için Kapı Kapı Gezip Para Topladı 2 1

Çocuklar, Kesici Aletle Yaralanan Köpek için Kapı Kapı Gezip Para Topladı