in

Cani Adam Köpekleri Önce Kovaladı Sonra Kurşun Yağdırdı

Bursa’da lüks otomobille sokak köpeklerini kovalayan sürücü, köpeklere kurşun yağdırdı. Kıstırdığı bir köpeği 3 kurşunla öldüren cani, güvenlik kameralarına yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Doburca Mahallesi’ne lüks otomobili ile gelen bir şahıs, sokak üzerinde bulunan köpekleri aracıyla kovalamaya başladı. Otomobil ile sokak üzerinde 2 tur atan şahıs, köpeklere tabancasıyla ateş etmeye başladı. Silah seslerini duyan vatandaşlar camlara çıktıklarında hayatlarının şokunu yaşadı.

Cani Adam Köpekleri Önce Kovaladı Sonra Kurşun Yağdırdı2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bir otomobilin içerisinden 3 köpeğe ateş açıldığını gören vatandaşlar, kendilerini sokağa attı. Sokağa çıktıklarında bir köpeğin cansız bedeniyle karşılaşan mahalleli, durumu polis ekiplerine bildirerek, diğer köpekleri aramak için ormanlık alana gitti. Ormanlık alanda kan izlerini takip eden vatandaşlar, kaçan 2 köpeğin ve silahlı saldırganın izine rastlayamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede yaptıkları incelemelerde boş kovan izlerine rastladı. Yapılan incelemelerde vücudunda 3 kurşun izi olan köpeğin öldüğü belirlenirken, ekipler güvenlik kameralarına yansıyan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Cani Adam Köpekleri Önce Kovaladı Sonra Kurşun Yağdırdı1

3 1

Köpekleri vurma anı saniye saniye kamerada

Sokak üzerindeki köpekleri acımasızca vuran şahıs, çevrede bulunan bir güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Sokak üzerinde lüks otomobiliyle 2 tur atan cani, otomobilin içerisinden köpeklere acımasızca ateş açtı. Kanlar içerisinde kalan köpekler korkuyla kaçmaya çalışırken, o sırada sokakta yaşlı bir kadının olduğu da görüldü.
Sokaktan gelen silah sesleri üzerine cama çıktığını söyleyen Ömer Faruk K., “Biz ailemizle evde oturduğumuz sırada 4 el silah sesi duyup balkona çıktık. Cama çıktığımızda bir otomobilin köpekleri kovaladığını gördük. Alt sokakta köpeklerden birini yakalayan cani köpeğe ateş etti. Vurulan köpek ormanlık alana kaçınca, cani adam bu defa diğer köpekleri kovalamaya başladı. Bir köpeği de evimizin önünde vurarak bölgeden hızla uzaklaştı. Köpeğin yanına vardığımızda 3 kurşunla öldürüldüğünü gördük. Polisle irtibata geçtik, polisler kameralarda inceleme yaptı” diye konuştu.

“Köpeği o halde görünce kanımız çekildi”

Sokağa çıktıklarında köpeğin 3 kurşunla vurulduğunu söyleyen Ömer Faruk K., “Köpeği o halde gördüğümüzde kanımız çekildi, çok kötü olduk. O canı sen mi verdin de sen almaya çalışıyorsun? O sırada bir ablamız da sokak üzerinde yürüyordu. O kurşunların bir tanesi ona da gelebilirdi. Magandalık var, hayvan cinayeti gibi her türlü suç var” ifadelerini kullandı.

Yorum

Yorum Ekle
  1. ruh hastası allah belanı versin öldürdüğün köpeklerden beter ol ama onlar gibi hemen ölme aylarca yıllarca can çekiş ki gör yaptığın kötülüğün bedelini inim inim inle kimse derdine derman olmasın

  2. Sadece beddua edin geçin klişe aynı şeyler. Gidip toplumu ve doğayı ve insanlığı bir magandadan kurtaracak bir olum cezası vermekten acizsiniz…

  3. Plakası yok mu arabanın, Twitter Facebook her yerde yayınlayalım aşağılık yaratık ifşa olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

oğum yaptığı yerde suların yükselmesi nedeniyle mahsur kalan bir köpek ve 6 yavrusuÖÇ

Doğum Yaptığı Yerde Suların Yükselmesi Nedeniyle Mahsur Kalan Anne Köpek ve Yavruları

Polisler Sokak Hayvanlarını Elleriyle Beslediöç

Polisler Sokak Hayvanlarını Elleriyle Besledi