in

Caner Erkin Hayvana Şiddete İsyan Etti “İşkence Yapan, Şiddet Gösteren Yaratıklar”

Beşiktaş’ın milli oyuncusu Caner Erkin, instagram hesabından bir paylaşım yayınladı. Hayvana Şiddete İsyan Eden milli oyuncu “İşkence Yapan, Şiddet Gösteren Yaratıklar” paylaşımında bulundu.

Beşiktaş’ın milli oyuncusu Caner Erkin, eski köpeğiyle çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşarak, hayvana şiddete ve işkence yapanlar isyan etti.

Bekir Bozdağ’ın “Hayvana Şiddette Hapis Cezası Geliyor” açıklaması üzerine paylaşımda bulunan hayvansever oyuncu Caner Erkin “Sonunda hayvanlara işkence yapan, şiddet gösteren yaratıklar aramızda dolaşamayacak! Sizin gibilerin yeri cezaevi! Rahat uyu canım kızım Çilli. Sana işkence edenler bu dünyada olmazsa, öbür dünyada çekecekler cezalarını!” açıklamasını yaptı.

canererkin cilli 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eşi Şükran Ovalı ile birlikte tam bir hayvansever aile olan ikili, barınaktan aldıkları köpekleri ile birlikte mutlu bir hayat sürüyor. Hayvan hakları ve sokak hayvanları konusunda da sık sık paylaşımda bulunan ve tepki gösteren milli futbolcu ve eşi, geçtiğimiz ay ormanda bulup sahiplendikleri köpekleri Çilli‘yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşamıştı.

sukranovali cilli

Gerçekten Hayvana Şiddette Hapis Cezası Geliyor mu?

“Hayvana Şiddette Hapis Cezası Geliyor” paylaşımı, hükümet tarafından yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Bu haber hayvan hakkı savunucusu avukatları harekete geçirdi. İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi basında çarpıtılarak paylaşılan yasa tasarısıyla ilgili İstanbul Adliyesi’nde bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Hayvanlara Adalet Derneği avukatları da yasa tasarısının getirdiği tehlikeleri ajanimo.com’a aktardı.

Hayvanlara Şiddete Gerçekten Hapis Cezası Geliyor Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atatürk Havalimanıöç

Atatürk Havalimanı’nda 802 Ejderha Yumurtası Ele Geçirildi

Ormanlar Satılıyor İsterlerse Ayıyı Bile Sokmazlar öç

Ormanlar Satılıyor: “İsterlerse Ayıyı Bile Sokmazlar”