in ,

”Candan Cana” Projesiyle Hem Mama Hem de Eğitim Desteği Sağlanıyor

Desteksiz ve sürdürülebilir bir besleme ve eğitim desteği sağlama amacı ile yola çıkılan ”Candan Cana” projesiyle, hem sokaktaki hayvanlar doyuyor, hem çocukların eğitim ihtiyaçları gideriliyor hem de yoksul ailelere destek sağlanabiliyor.

Sokaktaki Dostlarım platformunun, ”Patiler Doysun Çocuklar Okusun’‘ sloganıyla başlayan ”Candan Cana” projesi hem sokak hayvanlarının karnını doyuruyor hem de çocuklara eğitim desteği sağlıyor. 2 yıldır, 25’i aşkın belediyenin ortak olduğu bu proje de sadece 1TL ile çalışan mamatikler hem sokak hayvanlarına hem de öğrencilere umut oluyor.

Candan Cana Projesiyle Hem Mama Hem de Egitim Destegi Saglaniyor 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mamamatikler ile Amaçlanan Nedir?

Sponsorlar tarafından alınan mamatikler, ortaklık içerisinde bulunan belediyelere teslim edilmekte ve daha sonra yine belediyeler veyahut İlçe Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen yardıma muhtaç, maddi durumu yeterli olmayan öğrencilere tahsis edilmektedir. Belirlenen öğrenci, haftanın belli günleri gelip mamamatiğin bakımını yapmakta ve içinde biriken parayı da kendi almaktadır. Biriken paranın belli bir miktarı ile mama alınmakta, kalanıyla ise eğitim masrafları karşılanmaktadır. Bu sayede hem patili dostlarımız doymakta hem de bir çocuğumuz eğitim masraflarının giderilmesine destek olunmaktadır.

Candan Cana Projesiyle Hem Mama Hem de Egitim Destegi Saglaniyor 3

Pratik Mamamatikler Sokak Hayvanlarına Umut Oluyor

Mamatikler, hiçbir elektrik ve su bağlantısına gerek duyulmaksızın, paslanmaz çelik bir üründür. Bu sayede kolaylık her yere monte edilebilmektedir. Zemine 6 noktadan monte edilen mamamatikler, içten 1 dıştan ise 3 kilit ile korunmaktadır. 19 Mayıs’a özel bir fırsat yaratan firma mamamatiklerin fiyatını 2550 TL+ KDV olarak belirlemiştir. Bunun yanında sponsor olarak sizler de başka yerler de mamamatik olmasını sağlayabilir ya da sponsor bularak mamamatik sahibi olabilirsiniz.

Candan Cana Projesiyle Hem Mama Hem de Egitim Destegi Saglaniyor 2

Mamamatikler ile Sokak Hayvanlarına Destek Verenler

Şu an mamamatiklerin faal olduğu belediyeler; İstanbul Belediyesi’ne bağlı Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Fatih, Sultanbeyli, Beyoğlu ve Bağcılar Belediyeleri. Bunun dışında Yıldız Teknik Üniversitesi de mamamatikler ile işbirliği içerisindedir. İstanbul dışında İzmir Belediyesi’ne bağlı Konak, Bornova, Menderes, Seferihisar, Narlıdere, Güzelbahçe ve Tire Belediyeleri de destek vermektedir. Aydın Belediyesi’ne bağlı Kuşadası ve Didim Belediyeleri, Karabük Belediyesi’ne bağlı Safranbolu Belediyesi de yine işbirliği içinde olunan belediyelerdir. Belediyeler dışında Kızılay da projeye ortaklık etmektedir.

Candan Cana Projesiyle Hem Mama Hem de Egitim Destegi Saglaniyor

Kedi Yuvası Düzenekli Saksılar

Hem kedilerin hem de çiçeklerin evi olan kedi yuvası düzenekli saksıları her yerde kullanmak mümkün. İster evde, ister bahçede ya da belediyelerde. Kullanım alanının oldukça geniş olan bu saksılar ile hem kedilere hem de çiçeklere yuva açabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir baskı olmadan gelen bu saksıları kendi isteğinize göre renklendirebilirsiniz. Kare şekilli olan saksılar en az 3 yıl kullanım ömrüne sahipken, saksı yuvalar -20 derece ile 50 derece ısılara dayanıklıdır. Polipropilen 1. kalite hammadde kullanılarak hazırlanan saksı yuvalar uv katkılıdır. Siz de saksı yuvalar ile kedilere ve çiçeklere rengarenk evler sunabilirsiniz.

Candan Cana Projesiyle Hem Mama Hem de Egitim Destegi Saglaniyor 3 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ati Kamyonet Arkasina Baglayip Kilometrelerce Kosturdu

Atı Kamyonet Arkasına Bağlayıp Kilometrelerce Koşturdu

Eve Girebilmek icin Kapi Tokmagini Calan Akilli Kedi

Eve Girebilmek için Kapı Tokmağını Çalan Akıllı Kedi