in

Canavar Sürücünün Ezip Kaçtığı Köpek Tedavi Altına Alındı

Gemlik’in Kumla Mahallesi’nde geçirdiği trafik kazası sonucu arka bacağında kırık tespit edilen sahipsiz köpek, Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nde yapılan cerrahi müdahaleyle sağlığına kavuştu.

Gemlik’in Kumla Mahallesi’nde geçirdiği kaza sonucu arka bacağı kırılan can dost da, Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nde tedavi gördü. Kaza sonrası Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından ilk müdahalesi yapılan sokak köpeğinin, radyografik muayenesinde arka bacağında kırık tespit edildi.

Canavar Surucunun Ezip Kactigi Kopege Belediye Sefkati 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tedavisi tamamlanarak Sağlığına Kavuşturuldu

Ardından Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile iletişime geçen Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, yaralı can dostu Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ne sevk etti. Nilüfer Belediyesi ve Gemlik Belediyesi veteriner hekimleri, birlikte gerçekleştirdikleri cerrahi operasyonla can dostun sağ kaval kemiğine (tibia distal) DCP plağı koyarak, operasyonu tamamladı. Tedavisi tamamlanarak sağlığına kavuşturulan can dost, daha sonra Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polisler Ac Kalan Tilkiyi Doyurdu 1

Polisler Aç Kalan Tilkiyi Doyurdu

Orman Yanginindan Kurtarilan Kaplumbaga Tedaviye Alindi

Orman Yangınından Kurtarılan Kaplumbağa Tedaviye Alındı