in ,

Caminin Gözde Üyesi Sıcak Bir Yuva Arıyor

Edirne’de cami bahçesinde yaşayan ve cemaatin maskotu haline gelen ‘Pamuk’ isimli sevimli kediye cemaat yuva arıyor. Lari Cami bahçesinde çay ocağı işleten Mehmet Yamaç, kedinin yakında doğacak yavrularıyla birlikte sıcak bir yuvaya ihtiyacı olduğunu söyledi.

Edirne merkezde bulunan Lari Camii’nin bahçesinde yaşayan ‘Pamuk’ isimli sevimli kedi, cemaatin göz bebeği oldu. Cami cemaati, kedinin yaklaşık dört yıldan beri cami bahçesinde yaşadığını ve yakında doğum yapmasını beklediklerini söyledi. Lari Cami’nde çay ocağı işleten Mehmet Yamaç, kedinin daha önce doğum yaptığını ancak yavrularına bakamadığını söyleyerek, yakında doğacak yavrularıyla birlikte sıcak bir kavuşmasını istediklerini söyledi.

Caminin Gozde Uyesi Sicak Bir Yuva Ariyor 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Cemaatin Gözbebeği Pamuk

Yamaç, “Pamuk bizim buranın gözdesi oldu. Şu anda hamile kendisi. Bundan önceki bütün doğumlarda yavruları öldü veya köpekler tarafından öldürüldü. Buna bir ev lazım. BBir yardımcı olabilirsek Pamuğumuza çok iyi olacak. En azından yavrularını kendisi büyütecek. Burada kendisi büyütemiyor. Ya köpekler yiyor ya kediler öldürüyor. Bu yüzden ona bir ev bulmamız lazım” dedi.

Caminin Gozde Uyesi Sicak Bir Yuva Ariyor 3

Hem Sevimli Hem de İnsanlara Alışkın

Yamaç, “Ben 4 yıldır buradayım. Pamuk hep burada. Bahçemizde, buranın maskotu oldu. Ben bakıyorum, hazır mama alıyorum ona. Bir arkadaşımız zaman zaman ona ciğer alıyor. Çok sevimli. İnsana alışkın, çok temiz bir hayvan” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bucur Cadi Merve Erdoganin Minik Mi Minik Canlari 1

Bücür Cadı Merve Erdoğan’ın Minik Mi Minik Canları

Efeler Belediyesi Mersinden Izmire Yurumeyi Hedefleyen Hayvan Haklari Savunucusunu Agirladi

Efeler Belediyesi, Mersin’den İzmir’e Yürümeyi Hedefleyen Hayvan Hakları Savunucusunu Ağırladı