in

Çalıştığı Fabrikada Artan Yemekleri Sokak Hayvanları için Topluyor

Fabrika işçisi Yunus Tan, her gün çalıştığı fabrikanın yemekhanesinden aldığı artık yemekler ile hem oturduğu mahalledeki hayvanları hem de eski mahallesindeki hayvanları doyuruyor.

Bilecik Vezirhan’da fabrika işçisi Yunus Tan çalıştığı fabrikadan artan yemekleri her gün eski yaşadığı sokaktaki kedilere getiriyor. Kedileri beslemek için dolaşan Tan’ı gören kediler hemen geliyorlar.

3 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yunus Tan sadece kedileri değil köpek ve kuşları da besliyor. Yemekhane yemekleri yetersiz geldiğinde mama satın alan Tan, hem eski mahallesindeki hem de oturduğu mahalledeki hayvanları besliyor. Mahallede hayvanları beslerken hayvanları istmeyen kişiler tarafından rahatsız edildiğini belirten Tan “Onlardan rahatsız olanlarla mücadele ediyorum. Aslında kendimi ifade etmekte zorlanıyorum çünkü Allah bilsin yeter Allah rızası için yapıyorum. Yemekhane görevlileri Sagolsun yardımcı oluyorlar.” dedi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Asker arkadaşım,devrem,merhametli kardeşim yunus tan,adamın kralıdır.yüreği güzeldir,temizdir.rabbim gönlüne göre verir inşallah.herkese örnek olursun inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

G 20 Ulkelerinden Paris Iklim Anlasmasini Onaylamayan Sadece Turkiye Kaldi

G-20 Ülkelerinden Paris İklim Anlaşması’nı Onaylamayan Sadece Türkiye Kaldı

Lady Gaganin uc Fransiz buldog kopegini gezdiren gorevliye saldiri 1

Lady Gaga’nın Köpekleri Silahlı Saldırı ile Kaçırıldı