in

Cadılar Bayramına Hazır ve Nazır Birbirinden Korkunç Hayvanlar

Her yıl olduğu gibi Halloween (Cadılar Bayramı) yaklaştıkça birbirinden ilginç kostümlü fotoğraflar da ajanslara düşmeye başladı. Bu bayram coşkusuna insanlar hayvan dostlarını da dahil edince ortaya korkunçtan ziyade komik ve sevimli birçok manzara çıkıyor.

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı, Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini almıştır. Çocukların bu tarihte genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri toplarlar. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler de sayılabilir. Özellikle batılı ülkelerde coşkulu kutlamalara sahne olur ve sokaklar kostümlü insanlarla dolar. Hatta insanlar bu özel günde birbirlerine korkutan şakalar da yaparlar.

Sizler için bu zamana kadar Halloween’a hazırlanmış birbirinden ilginç kostümlü hayvanları derledik. Siz de Halloween’a hazırlanmış ilginç kostümlü hayvan dostlarımızın fotoğraflarını açık içerik sayesinde haberimize ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yarasa on

Yarasalar Görebiliyor mu?

kus on 1

Kuşlar Doğal Bir Estetik Duyuma Sahip mi?