in

Büyükşehir’den Seferihisar Sokak Hayvanları Yuvasına 1.5 Ton Mama Yardımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Seferihisar Belediyesi Prof. Dr. İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvasına 1.5 ton mama yardımı yaptı.

2015 yılında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer‘in Seferihisar belediye başkan olduğu dönemde faaliyete geçen Prof. Dr. İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvasına, büyükşehirden mama yardımı geldi. Büyükşehir belediyesi, sokak hayvanlarına veterinerlik ve barınma hizmetleri sunan yuvaya 1.5 ton mama yardımı yaptı.

Büyükşehirden Seferihisar Sokak Hayvanları Yuvasına 1.5 Ton Mama Yardımı öç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Seferihisar Yerel Hizmetler Müdürü Gürhan Özata, yardımla ilgili, “Sokak hayvanlarımız için yaklaşan kış aylarında daha fazla mama yemeleri için belediyemiz her ilçede barınaklara mama yardımında bulunuyor; ama özellikle Seferihisar’ın beş yıldızlı barınağı bizim için önemli ve bizde yapılan yardımı her ay aksamadan devam ettireceğiz” dedi.
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin de, “Belediyemiz gurur kaynağı olan barınağımızda; yaşlı, engelli ve çeşitli rahatsızlıkları olan hayvanların tedavisi yapıyoruz. Burada can dostlarımıza en iyi şekilde bakıyoruz. Sokakta sahipsiz hayvanları alıp, müşahede altında tedavisi yapıldıktan sonra sahiplendiriyoruz. Yuvamıza gönüllülerimiz ile birlikte sonuna kadar sahip çıkıyoruz” dedi.

Büyükşehirden Seferihisar Sokak Hayvanları Yuvasına 1.5 Ton Mama Yardımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Futbolcu İsmail Köybaşı ve Eşinin Düğün Fotoğraflarına Köpekleri de Eşlik Ettiöç

Futbolcu İsmail Köybaşı ve Eşinin Düğün Fotoğraflarına Köpekleri de Eşlik Etti

Dünyanın En Yüksek Sesli Kuş Rekoru El Değiştirdiöç

Dünyanın En Yüksek Sesli Kuş Rekoru El Değiştirdi