in

Büyükşehir Binasında Mahsur Kalan Kedi için İtfaiye Ekipleri Kurtarma Operasyonu Düzenlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası içerisindeki havalandırma boşluğunda mahsur kalan yavru kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasının havalandırma boşluğuna giren kedinin seslerini duyan personel durumu itfaiyeye bildirdi. Belediye binasına gelen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler mahsur kalan kediyi kurtarmak için seferber oldu. Büyükşehir Belediyesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü odasında kurtarma çalışması başlatan itfaiye ekibi, havalandırma boşluğundaki kedinin yerini tespit etti. Sürekli yer değiştiren kedi için uzun uğraş veren itfaiye tavanın birkaç yerinden delik açtı. İtfaiye erleri bir saatlik çalışmayla kediyi mahsur kaldığı yerden kurtardı.

Buyuksehir Binasinda Mahsur Kalan Kedi icin Itfaiye Ekipleri Kurtarma Operasyonu Duzenlendi.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kediyi sahiplenmek istiyorum.”

Yavru kedinin sesini duyarak itfaiyeye haber veren İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nda görevli personel Deniz Ak, “Sabah mesaiye geldiğimde yürüyen merdivenlerin bulunduğu yerden kedi sesi geldiğini duydum. Hemen itfaiye ekiplerinden yardım istedim. Kediyi çıkarmak için çok uğraştılar. Emeklerine sağlık çok teşekkür ederim. Bu yavruyu burada bırakmak olmazdı. O yüzden kediyi sahiplenmek istiyorum. Adını da ‘Sarman’ koymak istiyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobil Carpan Kopegin Yardimina Zabita Ekipleri Kostu 1

Otomobili ile Köpeğe Çarptı, Arkasına Bakmadan Kaçtı

Annesiz Kalan Kopeklere cocuklar sahip ciktilar

Ağrı’daki Bir Grup Çocuk Annesiz Yavru Köpeklere Sahip Çıktı