in

Büyük Kediler Nat Geo Wild Ekranlarında

Nat Geo Wild’ın seçimiyle en iyi ‘büyük kedi belgeselleri’, 7 Şubat’tan itibaren her gün 19.00’da izleyicilerle buluşacak. En yeni belgeseller ise Şubat ayı boyunca her pazar iki bölüm art arda 19.00’da ekrana gelecek.

Büyük Kediler Nat Geo Wild Ekranlarında Olacak-Ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Avcılıkları, keskin zekaları, ihtişamları ve tüm gerçeklikleri ile vahşi doğanın kralları kedi ailesinin, aslanlardan kaplanlara, çitalardan jaguarlara uzanan pek çok farklı türü Şubat ayı boyunca her gün 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarından evlere konuk oluyor.

“Büyük Kediler” belgesel serisi dünyada ve Türkiye‘de, National Geographic’in soyu tükenmekte olan bu eşsiz canlılar için başlattığı Büyük Kediler Girişimi’nin bir parçası olarak düşünüldü. Yardıma muhtaç, sahipsiz ve nesli tehlike altında olan tüm hayvanlar için herkesi kükremeye davet eden Nat Geo Wild, #hayvanlariçinkükre etiketli paylaşımlarla konu hakkında bilinirlik yaratmak için herkesin desteğini bekliyor. Kedinizle çekeceğiniz ve #hayvanlariçinkükre etiketiyle yapacağınız paylaşımlarla, büyük kedilerin sesi olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kilimanjaronun Tepesinde HAYDOS Flaması Ajanimo 2 1

Sokak Hayvanları İçin Kilimanjaro’ya

snapchat up ajanimo 1 1

Snapchat’te “Up” Rüzgarı