in ,

Bursa’daki Yangında Onlarca Kedi Ölümden Kurtarıldı

Bursa’da tarihi binada çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Bina sahibi dumandan etkilenirken, evinde beslediği onlarca kedi, itfaiye ekipleri tarafından ölümden kurtarıldı. Bir hayvansever ise kedilerin kurtarılmasıyla sevinç gözyaşlarına boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Yahşibey Mahallesi’nde bulunan tarihi binada bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını gören vatandaşlar durumu itfaiye sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede gelen itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulundu. Yangından kurtarılan bina sahibi sağlık ekiplerine teslim edildi. Sağlık ekibinin müdahalesinin ardından şahıs, Çekirge Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis ekipleri ise geniş güvenlik önlemi aldı.

Bursadaki Yanginda Onlarca Kedi Olumden Kurtarildi 2 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedileri Kurtarmak için Taşlarla Camları Kırdılar

Yanan binanın içinde kedilerin olduğunu fark eden vatandaşlar camları taşlarla kırarak kedilerin çıkmasını sağladı. Dumandan etkilenen kediler, itfaiye ekipleri tarafından çıkartılırken, bir hayvansever kadın ise kedilerin kurtarılmasına sevinerek gözyaşlarına hakim olamadı. Yangın yaklaşık 2 saatlik müdahalenin ardından kontrol altına alındı. Yangın ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobil Alev Aldi Arac Surucusu Ve Kopegi Can Verdi

Otomobil Alev Aldı, Araç Sürücüsü Ve Köpeği Can Verdi

Dunyanin En Buyuk Yasayan Tavsani Darius Kacirildi 2

‘Dünyanın En Büyük Yaşayan Tavşanı’ Darius Kaçırıldı