in

Bursa’daki İkiz Keçiler İlgi Odağı Oldu

Bursa’da Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi’nde dünyaya gelen ikiz keçi yavruları ilgi odağı oldu.

Bursa’da Osmangazi Belediyesi tarafından 2007 yılında hizmete açılan ve 13 yıldır can dostların daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürebilmeleri adına hizmet veren Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, bu günlerde yeni misafirlerini ağırlamanın heyecanını yaşıyor.

bursa ikiz keçiler

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

YETKİLİLER GÖZLERİNİN ÖNÜNDEN AYIRMIYOR

Kedi, köpeğin yanı sıra at, ördek, midilli gibi farklı türlerde yüzlerce hayvana ev sahipliği yapan barınakta, 6 yıldır yaşamını sürdüren Beyaz isimli keçi, ikiz yavrular dünyaya getirdi. İkisi de dişi olan keçiler, oldukça sağlıklı durumda. Bütün günü çimlerde oyun oynayarak geçiren ikizler, sevimlilikleriyle adeta ilgi odağı oldu. Bu sevimli iki keçi yavrusuna ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını yaşayan barınak yetkilileri ise ikizleri gözlerinin önünden ayırmıyor ve özenle büyütüyor.

ikiz keçiler

İSİMLERİNİ HALK BELİRLEYECEK

Barınağın neşe kaynağı olan yavru keçilere hangi isimlerin konulacağını ise halk belirleyecek. Osmangazi Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında yavru keçilere hangi isimlerin konulması için anket düzenlendi. Ankete katılan vatandaşlar tarafından en çok önerilen iki isim, sevimli ikizlerin bundan sonraki adları olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvanlarda hamileleik

Gebe Hayvanlar Yavrularına Kaç Günde Kavuşur?

BALIKESİR YAVRU KÖPEK VETERİNER HEKİM

Otomobil Çarpan Yavru Köpeğe Veteriner Hekim Sahip Çıktı