in

Bursa’da Köpeği Çelik İple Asıp Öldürdüler

Bursa’da çelik iple ağaca asılan köpek feci şekilde can verdi. İnsanının göz yaşlarını tutamadığı köpek, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Ölen ‘Boncuk’ adlı köpeği öldükten sonra yeni bir köpek sahiplenen kadın, “Onun kanını yerde bırakmayacağım” dedi.

Olay merkez Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Rottweiler cinsi köpeği bulunan A.A., öğle saatlerinde işten eve geldiğinde köpeğini yerinde bulamadı. Komşularından şüphelenen A.A., köpeğini armaya başladı. Evin arkasındaki tarlaya giden kadın, köpeğin cansız bedeniyle karşılaştı. Çelik iple boğazından asılan köpeğin can verdiğini gören A.A. gözyaşlarına boğuldu.

Bursa'da Köpeği Çelik İple Asıp Öldürdüler

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Boğazından asılan Boncuk isimli köpeğin insanı A.A., “Onu çok seviyordum, ama kimse yar etmedi. Bunu yapanların Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın. Ne istediniz benim Boncuk’umdan? İçeri girmezdi. Evde kimse yokken camdan bakardı. Ama ben kanını yerde koymam. Ev sahibi de olsa, mülk sahibi de olsa kanını yerde koymam. Daha çok köpek getireceğim. Burayı hayvan barınağı yapacağım” dedi

Bursa'da Köpeği Çelik İple Asıp Öldürdüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dog grass a 758x426

Pisipisi Otu Kedi Ve Köpekler İçin Ciddi Bir Tehlike

Hayvansever Doktorun Tüm Uyarılarına Rağmen Durmayan Araç Kediyi Ezdi Doktor Çılgına Döndüöç

Hayvansever Doktorun Tüm Uyarılarına Rağmen Durmayan Araç Kediyi Ezdi, Doktor Çılgına Döndü