in ,

Bursa Belediyesi’nden Manavgat’ın Sokakta Yaşayan Hayvanlarına Mama Desteği

Gerek orman yangınlarının söndürülmesi, gerekse de yangından etkilenen vatandaşlara sosyal destek konusunda seferberlik ilân eden Bursa Belediyesi, bölgenin sokakta yaşayan hayvanları için mama, tıbbı malzeme götürdü

Bölgedeki can dostları için mama, temizlik setleri, tıbbî malzeme, su ve mama kabı, maske ve siperlikler Manavgat’a ulaştırıldı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, orman yangınlarının yaşadığı bölgelerdeki can dostlarına da sahip çıktı. 

Yangin Bolgesindeki Can Dostlar Unutulmadi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sağlık İşleri Dâiresi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü Antalya’nın Manavgat ilçesinde orman yangınından etkilenen sokak hayvanlarının beslenmesi ve tedavisi için harekete geçti. Hazırlanan 1 ton kedi ve köpek maması, 500 adet temizlik seti, sokak hayvanları için tıbbî malzemeler, 100 adet su kabı ve mama kabı ile birlikte 500 adet cerrahi maske, 500 adet siperlik ve 100 adet karbonlu maske Büyükşehir Belediyesi mahalle gönülleri ve hayvan severlerin de katkılarıyla Manavgat’a götürülerek, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yangin Gorevlisi Yiyecek Arayan Kopegi Gorunce Dayanamadi

Yangın Görevlisi Yiyecek Arayan Köpeği Görünce Dayanamadı

Sincan Belediyesi Yangin Magduru Canlarin Yaninda 2

Sincan Belediyesi’nden, Muğla’daki Yangın Mağduru Canlara Veteriner Hekim Desteği