in ,

Bulgaristan Sınır Kapısı’ndan Sokulan Kaçak Malları, Dedektör Köpekler Yakaladı

Dedektör köpekler kaçakçılara göz açtırmıyor. Bulgaristan Sınır Kapısı’ndan sokulan kaçak malları Dedektör Köpekler yakaladı

Tekirdağ’da 12 kişinin zehirlenip ölümüne sebep olan sahte içkilerin Bulgaristan’dan getirildiği iddiası üzerine, Türkiye’den Bulgaristan’a açılan sınır kapılarında denetimler sıklaştırıldı. Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği ekiplerinin dedektör köpekleri ve x-ray cihazları yardımı ile Hamzabeyli Gümrük Kapısı‘nda gerçekleştirdiği operasyonlar kapsamında, yurda giriş yapan tırlar ve araçlar didik didik aranıyor.

Yurda Sahte Icki Girisini Dedektor Kopekler Durduruyor1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Riskli görülerek aranan iki tırda, gümrük idaresine beyan edilmeyip vergileri ödenmeyen 184 litre alkollü içeceğe de el konuldu. Yapılan aramalarda ayrıca; yasal yükün altına saklanmış toplam 36 bin 500 adet oto yedek parçası, 697 adet akıllı cep telefonu, 545 adet telefon kılıfı, 289 parça porselen takımı, 3 gümüş külçe bulundu. Başka bir tırda da toplam 2 kilo 500 gram ağırlığında uyuşturucu ele geçirildi. Gümrük Muhafaza ekiplerinin yaptığı operasyonlar sonucu yaklaşık 8 milyon 800 bin Türk Lirası tutarında kaçakçılık girişimine engel olunurken, sorumlular hakkında adli işlem başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Havalandirma Bacasina Dusen Kedinin Yardimina Itfaiye Ekipleri Kostu

Denizli’de Havalandırma Bacasına Düşen Kediyi, Ev Sahibinin Dikkati Kurtardı

Yukarisalatta Masum Canlara Bismil Belediyesi Sahip Cikti2

Bismil Belediyesi’nden Sokak Hayvanlarını “Sahiplenme” Açıklaması