in

Bülent Ersoy’dan Hayvanseverlere: Bunlar Hayvanla Öpüşen, Salyalarıyla Oynayan İnsanlar Ama Yine de Saygı Duymak Gerekir

Giydiği kürkler nedeniyle eleştirilen Bülent Ersoy, kendisine yöneltilen eleştirilere “Acaba evlenip çocuk sahibi olamayıp, bir köpek ya da kediden mi haz duyuyor? Bunları bilemiyorum onun için kendimi onların seviyesine indirmeyi düşünmüyorum” ifadeleriyle cevap verdi.

Son günlerde giydiği pahalı kürkler ile gündeme gelen ve hayvanseverler tarafından çok yoğun bir şekilde eleştirilen Bülent Ersoy önceki akşam Etiler’de bir doğum gününe katıldı.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, gazetecilerin son günlerde çok eleştirildiği ve gelen hakaretlere karşılık hukuki bir süreç başlatıp başlatmayacağı soruları üzerine sanatçı, “Allah’ın en sevdiği ve yarattığı insanlardır. Bu hakaretler ilk önce Allah’a karşı bir tezahürüdür. Ben düşmanım için bile ölüm dilemem bununla hiçbir yere varamazlar. Ben bu insanların çok normal olmadığını ve hasta ruhlu insanlar olduğunu düşünüyorum.

Bu tip insanlar hayvanla öpüşen, salyalarıyla oynayan insanlar ama yinede saygı duymak gerekir. Saldıracakları kişi ben değilim, önce ‘Bu kürkler bu ülkeye nasıl giriyor?’ bunu araştıracaklar. Meclisin kapısına dayansınlar bunun hesabını devlete sorcaklar bana değil” dedi.

Dava süreci ile ilgili olarak ise Ersoy, “O konuda muallaktayım çünkü psikolojilerini bilmiyorum. Acaba evlenip çocuk sahibi olamayıp, bir köpek ya da kediden mi haz duyuyor? Bunları bilemiyorum onun için kendimi onların seviyesine indirmeyi düşünmüyorum” dedi.

bulent ersoy kurk

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

‘AĞRI DAĞININ ZİRVESİNDE OTURUYORUM’

Kendisini eleştirenlere meclise gitmelerini söyleyen Bülent Ersoy ayrıca, “Bunu sadece kürk için değil, çanta, yastık ve birçok şey için yapacaklar. Eğer meclise gitmezlerse çok farklı konuşacağım. Gümrük Bakanı’nın karşısına geçip “Bu kürkleri siz nasıl bu ülkeye sokuyorsunuz?” diye soru soracaklar. Yoksa kendileri çalar kendileri oynar” dedi.

Öte yandan, Nusret’in eskiden kendisinin çantalarını taşıdığını söyleyen Ersoy, “Nusret benim eskiden çantalarımı taşırdı. Fakat Nusret’in kazandığı şöhret kendi hakkı ve zekası ile kazanılmış bir şöhrettir çok müstesna bir akılı var. Hayvanseverler o zaman ona karşıda tavır koyacaklar onları da kapatacaklar ama yapabiliyorlar mı? Yapamıyorlar.

bulentersoy hayvanhaklari 2

Onun için alan memnun satan memnun benim kürke ihtiyacım yok ben yine alımlı yine güzelim. Ben ağrı dağının zirvesinde oturuyor ayaklarımı sallıyorum, aşağıdan sinek vızıltıları geliyor ama ben duyamıyorum” dedi.

Yorum

Yorum Ekle
 1. Eh be..
  Sen de nasil bir psikolojidesin ki p*piyi kestirip vajina yaptirdin..
  Biz can savunuyoruz..
  Hak savunuyoruz..
  Biraz INSAN ol diyoruz çok sey istemiyoeuz.O ciktigin dagin tepesinden topragin altina girdiginde sinek viziltisi dedigin kisilerin kurtardigi hayvanlarin b.kuna konan sinekler mezarina konup yumurta birakacak..
  O yumurtalar kurtcuklarla iceri girip seni yiyecek haberin var mi?

 2. bir tane kurk giyeceksin diye onlarca hayvan olduruluyor. bir de piskin piskin yorumlar yapmis ahlaksiz. igrencsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foca kazlaraiskence

İzmir’de 6 Kaz İşkence ile Öldürüldü

ruyada yavru kopek

Köpek İsimleri