in ,

Bülent Ersoy ‘Ciğerimi Üşütmemem Lazım’ Diyerek Kürk Giymeme Sözünden Döndü

Beş yıl aradan sonra yayınlanacak olan Popstar 2018’in jüri koltuğunda oturan Bülent Ersoy, kameralar karşısına kürküyle çıktı. Ersoy’un tekrar kürk giymeye başlama sebepleri hayli ilginç!

Kürk giydiği için hayvan aktivistleri tarafından eleştirilen Bülent Ersoy, uzun zaman önce kürk giymeyeceğine söz vermişti.

bulent ic 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sözcü’nün haberine göre, Ersoy, basın toplantısında yeniden kürk aldığını söyledi. Ersoy, “Millet gibi yalan konuşmuyorum. Giyenler sahte deyip geçiyorlar gazetecilere, ama yalan söylüyorlar. Ben de protesto ediyorum kürk giyerek. Kürk giymemeye söz verdim, medyada görüyorum ki herkes şakır şakır kürk giyiyor. Herkesin giymesi de beni bağlamıyor tabii ama, ciğerlerimi hiç üşütmemem lazım, yeniden giyme nedenimin birincisi o. İkincisi ve en önemlisi de kanun koyucular bu kadar söylenildi ama, hayvanlara yapılan eziyetin kabahatlar kanunundan çıkarılarak, ceza kanununa girmesi konusuna ilgisiz ve duyarsız kaldılar. Tek bir cümleyle zulme karşı gelebilirlerdi! Görüyorum ki bu kanun çıkarılmıyor, çıkarılacağından da ümitli değilim. Kediyi tekmeleyen asker beyi gördük, belediyelerin sokak hayvanlarına yaptıklarını gördük. Hayvan beslemiyorum ama insanım, insan olarak üzüntü duyuyorum. Ben de siz hayvanlar için bu kanunu çıkarıncaya kadar yeniden giyeceğim” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

herkesinuzuldugukedi

Herkesin üzülüp Ağladığı Görüntülere, Bir Tek Öldü Sanılan Sahibi Güldü

Liam Riceöç

Poz Verirken Hayvanlarını Taklit Eden Komik İnsanlar