in

Bülent Ersoy: Bu Kanun ya Çıkacak ya Çıkacak, Gerekirse Meclis Önünde Kendimi Yakarım

Bülent Ersoy, Erzincan Orduevi’ndeki yavru kediye işkenceden söz etti ve “Hayvanseverler gideceksiniz, gerekirse meclisin önüne gideceksiniz, kendinizi yakacaksınız ki bu kanun çıksın! Siz yapamıyorsanız ben yapayım!” dedi.

Günay Restoran’da sahneye çıkan Bülent Ersoy, geçen hafta elbisesinin üzerine giydiği kap için “kürk giydi” yorumu yalanladı. “Yanlış yorumlamışlar. Ben elbisemi kastederek ‘hiç yorum yapmıyor musunuz nasıl buldunuz elbisemi’ dedim, ‘üzerimdeki kürkü nasıl buldunuz’ diye yorumlamışlar! Ben öyle bir şey söylemedim” diyen Bülent Ersoy, Erzincan Orduevi’ndeki yavru kediye akıl almaz işkenceden söz etti. Ersoy hayvan hakları ile ilgili kanunun bir an önce çıkmasını isteyerek, “Hayvanseverler gideceksiniz, gerekirse meclisin önüne gideceksiniz, kendinizi yakacaksınız ki bu kanun çıksın! Siz yapamıyorsanız ben yapayım! Bu kanun ya çıkacak ya çıkacak!” dedi.

bulentersoy hayvanhaklari

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bülent Ersoy’un sözleri şöyle:

“Bir asker çocuk, nasıl bir ruh hastasıdır, o nasıl bir zulümdür? Bir canlıya, bu nasıl yapılır? Bunu o minicik kediye uygulayan, askerliği bittikten sonra ne malum size, bana veya yakınındaki kişiye diyelim, uygulamayacağını kim garanti edebilir? Kimse! Daha acısı var, 2 bin lira para ödüyor veya ödemeye mahkum ediliyor o kadar. Bizim oturup evvela bunu düşünmemiz lazım. Bülent Ersoy yine kürk giydi yorumunu yapmadan önce, bizim temsilcilerimizin, bizim hissiyatımıza hürmet ederek, saygı duyarak, artı insan ve hayvan haklarını özümseyerek ve benimseyerek o kanunu neden çıkarmıyorlar, gazeteci olarak onları oturup araştıracaksınız! Bütün basın müntesibi arkadaşlarıma söylüyorum. Yaşananlar, Allah’ın can verdiği mahlukata zarar vermektir. Neden ceza kanununa alınmıyor havyanlara yapılan eziyetler.”

bulentersoy hayvanhaklari 1

“Ömür Gedik bana bir video izletti, ben izledikten sonra ‘ben ne yapıyorum’ dedim ve ihtişama çok önem veren bir kişiliğim, öyle olduğu halde burası eksik kalsın dedim, üzüldüm ve kürk giymeyi bıraktım. Palto giydim; ki üşüyorum, üşüdüğüm halde kürk giymiyorum. Yalnız Bülent Ersoy’un kürk giymemesiyle olmuyor ama!”

bulentersoy hayvanhaklari 2

“Hayvanseverler gideceksiniz, gerekirse meclisin önüne gideceksiniz, kendinizi yakacaksınız ki bu kanun çıksın! Siz yapamıyorsanız ben yapayım! Bu kanun ya çıkacak ya çıkacak! Bülent Ersoy kürk giymiş, Ajda Pekkan giymiş, Sezen Aksu giymiş bunlar boş tartışmalar! Gazeteciler; sizler köklü çözüm bulun! Allah affetmez bu eziyetleri. Karıncaya dahi can veremiyoruz, biz kim oluyoruz da o Allah’ın yarattığı canlının nasıl canını alıyoruz? Bülent Ersoy’un kürk giymesini boşverin! Çözüm bulun!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kureselısınmanın acıfotografı

Küresel Isınmanın Acı Fotoğrafları

hayvanolunyeter 3

Kadına Şiddete Anlamlı Tepki “Adam Olmanızı Beklemiyoruz, Hayvan Olun Yeter!”