in

Bugün Yine Seni Andık Arkadaşım…

Şarkılarıyla içimizi ısıtan, “Arkadaşım Eşşek” şarkısıyla çocukluğumuzu fetheden Barış Manço, 18 yıl önce aramızdan ayrıldı.  1999 yılında Kadıköy’de kalp krizi sonucu hayata veda eden Manço’nun şarkıları bugün de başucumuzda.

“Öldüğüm zaman beni ölüm günümde değil doğum günümde hatırlayın” demişti Barış Manço. Onu doğum gününde sevgi ve özlemle anıyoruz.

baris-manco-ajanimo-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

On sekiz yıl önce kaybettiğimiz “7’den 77’ye” herkesin sevdiği, Kadıköylü Barış Manço, kendine has hareket, mimikleriyle ve hikayeciliğiyle bugün bile herkesin anımsadığı en özel isimlerden biri oldu. Şarkı sözleriyle hikayeler anlattı. Çocukluğumuzdan bu yana bizi sardı, sarmaladı. “Arkadaşım Eşşek”le başlayan çocukluğumuz, hayatımızın her döneminde birlikte yürüyebileceğimiz bir yola dönüştü.

Gezdiği her yeri anlattı. Tüm hayvanları sevdirmeyi başardı. Dünya tatlısı bakışlara sahip eşekleri hayatımızın bir parçası haline getirdi. Tüm hayvanlar adına en önemlisi herkese sevdirdiği eşekler adına, bu doğum gününde de “seni iyi ki tanıdık” diyoruz ve özlemle anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

köpek konya

Konya’da Minibüsün Arkasına Bağlanan Köpek Metrelerce Sürüklendi!

kulak sağlığı köpek

Köpeklerde Kulak Enfeksiyonu