in ,

Bu Şirketin Çalışanları Ofise Köpekleriyle Geliyor

Nestlé Purina Dostum Ofiste projesi ile ofislerinde çalışanlarının köpek dostlarını ağarlıyor.

Nestlé Purina, Türkiye ofisinde bu yılın ocak ayında başlattığı Dostum Ofiste girişimi ile çalışanlarını ayda bir gün köpek dostlarını ofise getirmeye davet ediyor. Çalışanlara ofiste köpekleriyle beraber çalışma ve vakit geçirme fırsatını sunan Dostum Ofiste projesi, çalışma ortamını daha keyifli hale getirirken, motivasyonu ve verimliliği de olumlu şekilde etkiliyor.

Bu Şirketin Çalışanları Ofise Köpekleriyle Geliyor2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Nestlé Purina Petcare Genel Müdürü Ayça Erkol, Dostum Ofiste – Pets at Work projesi sayesinde ofis ortamında yaşadıkları dönüşümü şöyle anlatıyor:

Nestle Purina ailesi olarak inanıyoruz ki günümüz dört ayaklı dostlarımızla daha keyifli ve daha verimli geçiyor. Şirket politikamızı da “bizler evcil dostlarımızla daha iyiyiz” diye özetliyoruz zaten. Yapılan bir çok araştırma gösteriyor ki onlarla birlikte olmanın hem psikolojik hem de fiziksel sağlığımız üzerinde bir çok faydası var. Ofise geldikleri günlerde çalışanlarımızın yüzüne baktığınızda araştırma yapmaya bile gerek olmadığını görüyorsunuz; herkes tüm gün koca bir gülümseme ile geziyor. Bu uygulamamızla ilgili tüm çalışanlarımızdan çok olumlu geribildirim alıyoruz. Henüz ocak ayında başladığımız Pets at Work projemizi sürdürmeyi ve bu tür uygulamaların daha çok şirkette yaygınlaşması için öncülük etmeyi umuyoruz.”

Bu Şirketin Çalışanları Ofise Köpekleriyle Geliyor1

Toplantıya katılan da var, uyuyan da!

Proje kapsamında ofiste düzenlenen farklı etkinliklerle evcil hayvan sahibi olmanın faydaları konusunda çalışanlar bilgilendiriliyor. Köpek sahibi olmayan çalışanlar bile belki de ilk kez bu sayede tüm gününü patili bir dostla aynı çatı altında geçiriyor, hayvan sevgisini doya doya yaşıyor.

Köpüşlerin özgürce gezdiği katlarda özel su ve mama kapları da mevcut. Yorulan ya da toplantılardan sıkılan köpekler için renkli yastıklar, yataklar ve oyuncaklar da var!

Bu Şirketin Çalışanları Ofise Köpekleriyle Geliyor3

Ayda bir günü, evde gözleri yolda beklemek yerine ofis ortamında sevdiklerinin yanında geçirmenin keyfini yaşayan köpekler kimi zaman toplantılara katılıyor kimi zamansa bilgisayar başında çalışan insan dostlarının hemen yanı başında huzurla uyuyarak geçiriyor.

Umarız bu ziyaretlerin sıklığı artar ❤️

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ak partili ilce baskani hayvanlar icin kafese girdi

AK Partili İlçe Başkanı Hayvanlar İçin Kafese Girdi

mantardanuretilendericanta

Dünyanın İlk Mantar-Tabanlı “Deri Görünümlü” Çantası: Mylo