in

Bu Köpekler Başlarını Öyle Yerlere Sıkıştırdılar Ki İtfaiye Ekipleri Bile Şaşırdı

Kocaeli ve Burdur’da yaşayan iki ayrı meraklı yavru köpek kendilerini zor duruma soktular. Onları itfaiye ekipleri kurtardı.

Kocaeli ve Burdur‘da yaşayan iki ayrı meraklı yavru köpek kendilerini zor duruma soktular. Onları itfaiye ekipleri kurtardı.

Merakli Kopekleri Kaldiklari Zor Durumdan Itfaiye Ekipleri Kurtardi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yavru Köpek Başını Araç Tekerine Sıkıştırdı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde boş alandaki araç tekerine kafasını sıkıştıran yavru köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre, Gölcük Selimiye Mahallesi’nde boş alanda bulunan atıl araç tekerlerinin arasından köpek sesi duyan bir vatandaş seslerin geldiği bölgeye gitti. Tekerlerden birinin jant boşluğuna yavru bir köpeğin kafasını sıkıştırdığını gören Ekrem Öner adlı vatandaş, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipler, yaptıkları çalışma ile yavru köpeği sıkıştığı yerden kurtardı.

Merakli Kopekleri Kaldiklari Zor Durumdan Itfaiye Ekipleri Kurtardi 2

Yavru Köpek Oyun Oynamak İsterken Başını Abajur Başlığına Sıkıştırdı

Burdur’da oyun oynamak isterken lamba abajur başlığına kafası sıkışan yavru köpek Burdur Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Burdur’da yavru bir köpek Fen İşleri Müdürlüğünde bulunan ve park ve bahçelerden sökülen atıl durumdaki lamba direklerinin lamba abajur başlığına kafasını sıkıştırdı. Tüm çabasına rağmen kovadan bir türlü kafasını çıkaramayan minik yavrunun imdadına ise Burdur Belediyesi itfaiye ekipleri yetişti. Yardım beklerken bitap düşen yavruyu alan ekipler pense ile kovayı keserek yavruyu bulunduğu zor durumdan kurtardı. Yavru köpeğin sağlık durumunun ise iyi olduğu belirlendi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahiplendikleri Dag Kecisine Huzunlu Veda 1

Yaralı Buldukları Dağ Keçisine Hüzünlü Veda

tufekle vurulan leylek

Gökyüzünü Kaplayarak Görsel Şölen Yaratan Leyleklere Tüfekle Saldırdılar!