in

Bu Instagram Filtresini Kullandığınızda Barınaktaki Hayvanlara Mama Bağışlamış Olacaksınız

Sosyal medyanın popüler uygulamalarından yüz filtresi, bu kez #SenDePatile kampanyası ile patili dostlarımız için kullanılıyor!

Nestlé Purina PetCare, her yıl düzenlediği #SenDePatile sosyal sorumluluk kampanyasıyla barınaklarda ve sokaklarda zor koşullarda yaşamlarını sürdürmeye çalışan hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Nestlé Purina PetCare, bu yıl hayvan sevgisini sosyal medyanın gücüyle birleştiriyor ve hayvanseverlerin desteğiyle barınaklarda yaşayan hayvanlar için yapılacak olan mama bağışına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Purina PetCare 4 Ekim gorseli

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Uzun soluklu bir proje olan ve bu yıl 6.kez düzenlenen #SenDePatile kampanyasına destek veren hayvanseverler, Nestlé Purina PetCare’in 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel Instagram’da oluşturduğu #SenDePatile yüz filtresini kullanarak barınaklardaki hayvanlar için yapılacak mama bağışına katkıda bulunuyor. Bağışlanan mamaların ulaştırılacağı barınaklardaki hayvanlar, yüz filtrelerinde gerçek isimleri ve fotoğraflarıyla yer alıyor.

Hayvan dostu paylaşımların yardıma muhtaç hayvanlara destek için farkındalık yaratmasını amaçlayan ve 2015 yılından bu yana düzenlenen kampanya kapsamında şu ana kadar 45 ton mama bağışı yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pencere Demirine Sikisan Kediyi Itfaiye Kurtarabildi

Pencere Demirine Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtarabildi!

Yasalarin Koruyamadigi Hayvanlar icin Mucadele Eden Yasam Hakki Savunucularioc

Yasaların Koruyamadığı Hayvanlar için Mücadele Eden Yaşam Hakkı Savunucuları