in ,

Çekya’da Sokakta Yaşayan Evsiz Köpekleri Anlatan Film, Vizyonda

Çekya’da, sokaktaki evsiz köpeklerin hayatını anlatan “Gump” adlı film vizyona girdi. Bu kez kırmızı halının yıldızı, filmin oyuncusu köpeklerdi….

Çekya’da sokaktaki evsiz köpeklerin hayatını anlatan Gump: the Dog that Taught People to Live adlı film vizyona girdi. Yönetmenliğini Frantisek Antonin Brabec’in yaptığı ve Filip Rozek’in aynı adlı romanından uyarlanan filmin galası başkent Prag’da gerçekleştirildi. Filmin kendisi kadar galası da dikkat çekti. Filmde oynayan köpekler, filmin diğer oyuncuları ile birlikte kırmızı halıda yürüdü. Sevimli köpekler, diğer oyunculardan rol çalarak kırmızı halının yıldızı oldu. Sıcak hava nedeniyle kırmızı halının etrafında birkaç farklı noktaya köpekler için su kapları konulması dikkat çekti.

Bu Galanin Yildizi Sevimli Kopekler 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Baş rollerini Boleslav Polivka, Eva Holubova ve Ivana Chylkova’nın üstlendiği filmde Gump adlı bir sokak köpeğinin gözünden gerçek sevgiyi umutla aradığı sırada yaşadığı zorluklar, köpekler için sevginin ne kadar önemli olduğu ve tüm zorluklara rağmen sevgiye ulaşılabileceği anlatılıyor.

Bu Galanin Yildizi Sevimli Kopekler

Köpeklere yapılan kötü muamele gibi birçok konuda farkındalığı artırmayı amaçlayan filmin geliri yeni yapılan barınağa ve ihtiyacı olan organizasyolara gidecek.

Bu Galanin Yildizi Sevimli Kopekler 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altinordu Belediyesinden Selden Etkilenen Artvindeki Hayvanlara Yardim Eli 2

Arhavi Sokaklarındaki Evsiz Hayvanların Yardımına Koşan Altınordu Belediyesi, Türkiye’de Bir İlke İmza Attı ”İnsan Türcüsü” Siyaseti Geride Bıraktı

Balciga Batan Inek Yasam Hakkina Saygisi Olan Insanlar Tarafindan Kurtarildi3

Kırşehir’de Balçığa Batan Hamile İneği, Daha Önce Çobanlık Yapan Kepçe Şöförünün Bilgisi Kurtardı