in

Bu Barınak Gözlerinizden Kalpler Çıkaracak!

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi’ne ait hayvan barınağı, gerek hayvanlara davranış şekli ve bakımlı hali ile gerekse vatandaşla iç içe olan tavrı sayesinde büyük beğeni topluyor.

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi‘ne ait hayvan barınağı, hayvanseverler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Güzel yapısı, geniş alanları ve hayvanların bakımlı hali görenleri oldukça sevindiriyor. Belediyenin hayvanlara karşı bu kadar duyarlı olması da vatandaşı mutlu ediyor.

Bu Barinak Gozlerinizden Kalpler Cikaracak 2 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Fotoğraf ve Video Çekmek Serbest!

Hayvanseverlerin bu denli ilgi gösterdiği barınakta, fotoğraf ve video çekmenin tamamen serbest olması, birçok barınakta asla karşılaşılamayacak bir durum. Belediyenin ve barınak görevlilerinin çekinecek ve saklayacak hiçbir durumlarının olmadığı görülürken, bu davranış diğer barınaklara ve belediyelere örnek teşkil etmeli diye düşündürüyor insanlara.

Bu Barinak Gozlerinizden Kalpler Cikaracak 2

Tüm Gün Ziyarete Açık

Herkesin alkış tuttuğu barınak, bu zorlu pandemi günlerinde bile diğer barınaklar gibi kapılarını vatandaşa kapatmıyor. Herkese gönül rahatlığıyla kapılarını açarken, tüm gün ziyaretçi kabulü de yapıyor.

Bu Barinak Gozlerinizden Kalpler Cikaracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocasinanda ‘Kedi Kasabasi 1

Kocasinan’da ‘Kedi Kasabası’

iyilesmis one cikan

Kimsesiz Yaşlı Kedicik Kendisine Sıcak Bir Yuva Arıyor