in

Brigitte Bardot’tan Fransız Hayvanseverlere Çağrı: Macron’a oy vermeyin!

Bir zamanların ünlü Fransız sinema oyuncusu Brigitte Bardot, hayvanseverlere Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Merkez-Liberal Parti adayı Emmanuel Macron’a oy vermeme çağrısında bulundu.

Brigitte Bardot, Fransız hayvanseverleri, 7 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Emmanuel Macron’a oy vermemeye çağırdı. Cumhurbaşkanı adayı Macron’un avcılar ve hayvan yetiştiricilerinin lehine yönelik yaptığı açıklamalara dikkat çeken Birgitte Bardot, “Onun çelik mavisi gözlerinin soğukluğu hayvanların çektiği acı karşısında empati eksikliğini göstermektedir” dedi.
Brigitte Bardot

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

  Brigitte Bardot, Twitter hesabında paylaştığı mesajında, “Macron’un projesi hayvanlar için ölümcül, skandal ve umutsuz. Ben hayvanseverleri ve hayvanlara saygı duyanları Macron’a oy vermemeye çağırıyorum” ifadelerini kullandı.
Emmanuel Macron'
 Eski sinema oyuncusu şubat ayında sirkler, mezbahalar ve çiftliklerde yapılan zulme karşı siyasetçilere çağrıda bulunmuştu.
brigitte-bardot-and-dog
82 yaşında olan ve Fransa’nın güney sahili St Tropez’de yaşayan Brigitte Bardot, yolsuzluk skandalları ile birlikte, hayvan karşıtı lobilerle zorlukla mücadele eden hayvanları savunma derneklerine karşı Macron’un avcıların yanında yer aldığını hatırlattığı açıklamasında, “Onun çelik mavisi gözlerinin soğukluğu, hayvanların çektiği acı karşısında empati eksikliğini göstermektedir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trafiğin Ortasında Mahsur Kalmış Yavru Kediyi Kurtaran Duyarlı Motorcuöç

Trafiğin Ortasında Mahsur Kalmış Yavru Kediyi Kurtaran Duyarlı Motorcu

Sokak Kedilerini Beslediği için Oturduğu Evden Kovuluyoröç

Sokak Kedilerini Beslediği İçin Oturduğu Evden Kovuluyor!