in ,

Bozüyük Belediyesi Veteriner İşlerinden Alkışlanacak Hareket

Bozüyük Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri’nin, Bozüyük Tekke Mahallesi’nden aldığı hasta kedi ile Çarşı Mahallede bir ailenin korumasındaki yaralı köpeği tedavi edip sokağına geri bıraktı. Kediye bakan yaşlı kadın, kedisini sağlıklı bir şekilde kucağına alınca dünyalar onun oldu

Bozüyük Tekke Mahallesinde ikamet eden yaşlı bir kadının baktığı kedisinin hasta, Çarşı Mahallede ise bir ailenin korumasındaki köpeğin yaralandığına dair ihbar alan Bozüyük Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Birimi hemen olay yerine gittiler. Ekipler hayvanları alarak, Bozüyük Belediyesi Geçici Hayvan Barınağında getirdi. Burada yapılan tedavilerin ardından sağlıklarına kavuşan kedi ve köpek koruyucu ailelerine teslim edildi.

Sagligina kavusan kedisini kucagina alinca dunyalar onun oldu Bozuyuk Belediyesi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sağlığına Kavuşan Kedisini Kucağına Alınca Dünyalar Onun Oldu

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde hasta olan kedi ile yaralanan köpek tedavisin ardından koruycu ailelerine teslim edildi. Tekke Mahallesinde oturan yaşlı kadın sağlığına kavuşan kedisini kucağına alınca dünyalar onun oldu.
Sokağımızın sakini olan kediler, köpekler, kuşlar dahil pek çok hayvanın sorumluluğu belediyelere aittir. Ancak belediyeler en çok sokağımızın, mahallemizin, semtimizin sakini olan sokak hayvanlarının sorumuluğunu almaktan kaçınıyorlar. Yardım, tedavi amaçlı aramalara yanıt vermezken en ufak bir ihbarda semtimizin sakini olan hayvanları toplayıp hayvan hapishanelerine (barınak) kapatıyorlar. Barınağa ihbarla alınan hayvanlaraın sayısı arttığında da ormanlara atıyorlar. Ve fakat, son yıllarda yaşam hakkına saygı duyan kişilerin yerel yönetimere gelmesiyle beraber olumlu dönüşmler olmaya başladı. Belediye başkanları içerisinde öz saygısı, öz sevgisi, öz değeri ve öz güveni yüksek olan isimler, birlikte yaşamanın mümkün olduğunu göstermeye başladı. Belediye başkanının yaklaşımı, belediye çalışanlarının sokağımızın sakini olan hayvanlara olan bakıi açısını dönüştürdü. Bozüyük Belediyesi’ni bu olumlu dönüşümünden dolayı alkışlıyoruz.

Bozüyük Belediye Başkanı Kimdir?

Bilecik’in Bozüyük ilçesinin Belediye Başkanı, de, ‘millet ittifakı’nın adayı CHP’lir. Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, 1989-1994 ve 1994-1999 yıllarında 2 dönem kesintisiz Bozüyük Belediye Başkanlığı görevinde bulundu. Dönem Bozüyük Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Sagligina kavusan kedisini kucagina alinca dunyalar onun oldu Bozuyuk Belediyesi Mehmet Talat Bakkalcioglu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yesil Kertenkele diger adiyla yilan ebesi nasil bir hayvandir nasil urer1

Yeşil Kertenkele Nasıl Bir Hayvandır?

Cope Atilan Yavru Kediyi Temizlik Gorevlisinin Insanligi Kurtardi

Çöpe Atılan Yavru Kediyi Temizlik Görevlisinin İnsanlığı Kurtardı !