in ,

Bodrum’da Öğle Sıcağında Eşekle Reklam Yapan Türkücü Tepki Çekti

Bodrum’da yaşayan ünsüz türkücü Aydın Aydın 40 derece sıcakta bir eşeği Bodrum sokaklarında gezdirerek reklam yaparken Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı ile karşılaştı ve başkan ile çevredekilerin tepkisi ile karşılaştı.

Bodrum’da yaşayan ünsüz türkücü Aydın Aydın bugün öğlen saatlerinde 40 derece sıcakta bir eşek ile Bodrum sokaklarında reklam yaparken Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu ile karşılaştı ve Uslu şahsa sert tepki gösterdi.

Yeni şarkısının reklamını yapmak için Bodrum sokaklarında eşek ile gezen türkücü ile karşılaşan Füsun Uslu durumu belediye zabıta ekiplerine ve polise bildirdi. Ünsüz türkücü ile tartışan Füsun Uslu Aydın Aydın’ı bir hayvanı bu sıcakta kendi reklamı için sokaklarda gezdirmeye hakkı olmadığını söyleyerek tepki gösterdi. Bu sırada olay yerinde olan bir vatandaş da sıcaktan bunalan eşek için su getirdi, ancak eşek suyu içmedi.

Bazı vatandaşlar tepki gösterirken bir kısmı alkışladı!

Füsun Uslu’yu destekleyen bazı vatandaşlar da eşeği sıcakta perişan eden türkücüye tepki gösterirken bazıları ise ünsüz türkücüyü alkışlayarak destek oldu. Tabi ki bir eşeği 40 derece sıcakta kendi reklamı için gezdiren bu şahsa destek verenlerin neye destek verdikleri anlaşılamadı.

unlu turkucu bodrum sokaklarinda esek gezdird 9919470 o

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aydın Aydın eşeği gezdirmesine tepki gösteren Uslu’dan şikayetçi olacağını belirtti

Gazetecilerle konuşan Aydın Aydın kendisine eşeği Bodrum sıcağında gezdirdiği için tepki gösteren Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu’dan kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile şikayetçi olacağını belirtti.

Uslu olaya çok tepkili

Ajanimo’nun telefonla ulaştığı Bodrum Hayvan Hakları Derneği başkanı Füsun Uslu ise olaya olan tepkisini şu sözlerle dile getirdi; “Tesadüfen gördüm, almış eşeği  Bodrum sokaklarında dolaştırıyor. İzni yok zabıtayı aradım ama müdahale edilmedi. Polisi aradım. Eşeği getiren aracın plakasını istediler. Selfie bedava isimli yeni yaptığı şarkın tanıtımını yapıyormuş. Neşelik köyünden bir adama ait tekneye bindirmeye çalıştı, hayvan binmedi. Şarkısını tanıtacak diye hayvanın canına okuyor. Öğlen sıcağında, yüksek sesli müzik… Show yapmak için hayvanı kullanıyor, planlarında Gümbet’e götürmek varmış. Ama tepkiler artınca, bu plan suya düştü…”

57d1cae1eb10bb23888e57c2

Aydın Aydın  geçen sene de kesmek için aldığı koyunları tekne turuna çıkartmıştı

Aydın Aydın geçen sene de kurban bayramında kesmek için aldığı koyunları tekne turuna çıkartmıştı ve bu hareketi de tepki çekmişti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrecilerden Hippi Festivaline Tepk Kelebek Vadisi Kelebeklerindirö

Çevrecilerden Hippi Festivaline Tepki: Kelebek Vadisi Kelebeklerindir!

Sıcaktan Bunalan Köpekler Denize Girmek İstedi Yüzlerine Kum Atılarak Kovalandılaröç

Sıcaktan Bunalan Köpekler Denize Girmek İstedi; Yüzlerine Kum Atılarak Kovalandılar