in

Bodrum’da Köpeğe Tecavüz Ettikten Sonra Kayıplara Karışan 16 Yaşındaki C.B Yakalandı

Bodrum’da Lord isimli köpeğe tecavüz ederken görüldüğü iddia edilen C.B’nin dün yakalandığı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Muğla’nın Bodrum ilçesinde, yemek götürdüğü köpeğe tecavüz ettiği iddia eidlen C.B çevredekiler tarafından yakalanıp tartaklanmıştı. C.B, mahallelinin elinden kurtulup, kayıplara karışmıştı. Muğla Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Vahit Çevik,konuyla ilgili suç duyurusunda bulunmuştu.

kopege tecavuz iddiasiyla tartaklandi 5171 1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dün 16 yaşındaki C.B’nin yakalandığı öğrenildi. Ukala Hayvan‘dan Hande Celensu‘ya konuşan Vahit Çevik zanlıya ulaşma sürecini şöyle anlattıKonuyu öğrendiğimde hemen araştırma yapmaya başladık ve öncelikle çocuğun kimliğini belirledik. Ardından sayın savcımıza bildirdik ve emniyete şahsın yakalanması ile ilgili yazı yazıldı. Tüm bu yazışmaları elden teslim ederek sürecin kısalmasını sağladık ve dün C.B’nin adresi belirlendikten sonra emniyet birimleri adrese giderek şüpheliyi alıp savcılığa getirdiler. Yaşı 18’den küçük olduğu için şüpheli ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı ancak Bodrum’dan ayrılma yasağı konuldu.

kopege tecavuz iddiasiyla tartaklandi 5171 4 1

Vahit Çevik sözlerine şöyle devam etti; “Çocuk yapmadığını söylüyor ancak olaya tanık olan hatta videoda da bunu beyan eden şahıslar var. Yarın savcılıkça tanık ifadeleri alınacak, tanık ifadeleri bu noktada bizim için son derece önemli.”

kopege tecavuz iddiasiyla tartaklandi 5171 6 1

Vahit Çevik köpeğün sağlık durumuyla ilgili şöyle bir açıklama yaptı; “Köpeğimiz Kangal melezi bir sokak köpeği, gerekli sağlık kontrolleri yapıldı ve sağlığı gayet iyi. Bende son fotoğrafları da var ancak kötü niyetli kişilerin köpeği tanımasını engellemek adına yayınlanmaması taraftarıyım.

kopege tecavuz iddiasiyla tartaklandi 5171 2 1

Konuyla ilgili bir önceki haber için:

Bodrum’da Köpeğe Tecavüz İddiası Mahalleyi Ayağa Kaldırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Besty Boydöç

Araba Almak için Biriktirdikleri Parayı 18 Yaşındaki Kedilerinin Ameliyatı için Kullandılar

bodrum da 6 kopek zehirli kiymayla olduruldu

Bodrum’da 6 köpek zehirli kıymayla öldürüldü