in

Bodrum’da Hayvanlar Öldürülüyor!

Bodrum’da, 8 köpek, 9 kedi ve 16 tavuk atılan zehirli kıymalarla ölürken, 5 köpek ve 4 kedi ise hayvanseverler tarafından veterinere götürülerek kurtarıldı.

Bugün sabah saatlerinde Bodrum‘un Mumcular Mahallesi’nde, hayvanseverler ağızlarından köpük gelmiş, sokak hayvanları olduğunu farkedip, durumu Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu’ya bildirdi.

Bodrumda Hayvanlar Öldürülüyor 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Uslu ve beraberindeki dernek üyelerinin çevrede yaptıkları aramada, 8 köpek, 9 kedi ve 16 tavuğun ölüsüne rastlandı. Ağızlarından köpük gelmiş halde acı içinde kıvranan 5 köpek ve 4 kedi ise veterinere götürülerek, ölmeken kurtarıldı. Hayvanların zehirli kıyma verilerek öldürüldüğünü belirlendi. Bodrumda Hayvanlar Öldürülüyor 4 Son haftalarda sokak hayvanlarının katledilmesinde artış olduğunu söyleyen Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu, “Avukatımız Vahit Çevik aracılığıyla, sorumluların bulunup, hakettikleri cezayı çekmesi için jandarmaya şikayetçi olduk. Bu cani ruhlu insanları nasıl durduracağımızı bilemiyorum” dedi.

Bodrumda Hayvanlar Öldürülüyor 6

Bodrumda Hayvanlar Öldürülüyor 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rattlesnakeöç

Öldürdüğü Çıngıraklı Yılanın Kesik Başı Tarafından Isırıldı

Kırıkkalede Kedi Köpeklerde Davranış Bozukluğu Konferansı Verildiöç

Kırıkkale’de Kedi-Köpeklerde Davranış Bozukluğu Konferansı Verildi