in

Bir Zamanlar Yakışıklılığı ile Dünyayı Kasıp Kavuran Alain Delon, Bir Hayvan Hakkı Savuncusu

Dünyanın en yakışıklı aktörlerinden olan Alain Delon’u tanımayanınız yoktur. Peki yakışıklı aktörün kalbininde bu kadar güzel olduğunu biliyor muydunuz?

Dünyaca ünlü Fransız aktör Alain Delon‘un sıkı bir hayvan hakkı savunucu olduğunu biliyor muydunuz? Eski partneri  Brigitte Bardot ile hayvan hakları için mücadele eden Delon, Çin Cumhurbaşkanı’na hayvanlara kötü davranılmaması ile ilgili açık mektup yazmıştı.

Alain Delon 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvanlara tutku ile bağlı olan Delon Fransa’nın  Douchy bölgesinde yaşamını sürdüren ünlü aktör burada 50 köpeği ile beraber yaşıyor. Delon’ın çiftliğinde sadece köpek değil yardıma muhtaç kedi ve tavşanlar da yaşamını sürdürüyor. Delon’un çiftliğin yaklaşık 35 köpeğininde mezarı bulunuyor.

Alain Delon 6

85 yaşındaki aktör birkaç yıl önce yaptığı açıklama ile bazı hayvan hakkı savunucularının tepkisini çekmişti. Kendisi öldüğünden köpeğinin de uyutulmasını isteyen Delon’a hak veren hayvanseverler olsa da Delon’un açıklaması büyük tepkiye neden olmuştu. İşte Alain Delon’un o açıklaması:

Alain Delon 1


“Her geçen gün ölümü daha çok düşünüyorum. Çocuğum gibi sevdiğim köpeğim benden sonra çok uzun yıllar yaşayabilir. Ama onun her gün mezarıma gelip bir umutla nöbet tutmasına dayanamam. Bu nedenle öldüğümde veterinerimin onu kollarımın arasında iğneyle uyutup gömülmesini vasiyetimde yazdım. Tek ricam insanların beni anlaması.”

Alain Delon 5
Alain Delon 8
Alain Delon 10
Alain Delon 3
Alain Delon 7
Alain Delon 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

diyarbakir bismil

Diyarbakır’daki Görüntüler Hayvan Dostlarını Ayağa Kaldırdı!

keci polis

Polis Aracına Girerek Evrakları Yiyen Çılgın Keçi