in

Bir Yıldır Sahibinin Mezarı Başında Sevgi Nöbeti Tutan Kalbi Kırık Kedi

Endonezya’da ölen sahibinin başında bir yıldır nöbet tutan kedi dostumuz, bizlere bir hayvanın sevgisinin sonsuz olduğunu bir kez daha gösterdi.

endenozya4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Endonezya’da ölen sahibinin başında bir yıldır nöbet tutan kedi dostumuz,  bizlere bir hayvanın sevgisinin sonsuz olduğunu bir kez daha gösterdi. Keli Keningau PrayitnoCentral Java kentinde bir mezarlıktan geçerken ağlayan bir kedi sesi duydu ve ona yardım etmek istedi. Kedi dostumuz bir mezarın üstünde yatıyor ve ağlıyordu.

endonezya2

Prayitno, ona mama ve su verdi. Hatta onu sahiplenmeyi bile düşündü ancak kedi dostumuz bunu istemiyordu. Çünkü onun bir sahibi vardı. Ayrılamadığı mezarın içindeydi sahibi, ölmüştü.  Ama bu kedi dostumuzun sahibine olan sevgisini değiştirmez ki. Onun ölü de olsa bir sahibi vardı.

endonezya3

Prayitno, kedi dostumuzun sürekli orada olduğunu ama günün birkaç saatinde ortadan kaybolduğunu fark ediyor ve onu takip ediyor. Kedi dostumuz, bu saatlerde yemeğini yemek için ölen sahibinin çocuklarının olduğu eve gidiyordu. Yemeğini yiyip dönen kedi mezarın üzerine uzanıp miyavlıyordu. Çünkü ihtiyacı olan yemek ve su değil, sahibinin sevgisiydi.

endonezya-o-c

Eğer bir hayvan tarafından seviliyorsanız, sonsuz bir sevginin kapılarını açmışsınız demektir  ve bu kedi dostumuz bize gösteriyor ki bu kapı öldüğünüzde bile hiç kapanmıyor 🙂

Veteriner hekimler, sahibini kaybeden kedilerin duygusal olarak büyük bir yıkıma uğrayabileceğini, böyle durumlarda veteriner hekimlerden tavsiye alınması gerektiğini söylüyor.

Kaynak: Unilad.co.uk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

karınca on

Karıncalar Amerika Coğrafyasının Tarihine Işık Tutuyor

kanadases1 öç

Kanada’da Denizden Gelen Gizemli Ses Balıkları Kaçırdı