in

Bir Tarafta Zehirli Yılanla Konuşanlar, Bir Tarafta Yılanı Taşlayanlar!

Adıyaman’da bir tarafta zehirli iki engerek yılanıyla konuşan adam, diğer tarafta gördükleri yılanı taşlayan vatandaşlar kameralara yansıdı.

Adıyaman Çelikhan arasında bulunan Uzunköy kırsalında kayalıkların arasında 3’er metrelik 2 adet zehirli engerek yılanını fark eden Hüseyin Taş, yılanlarla sohbet etti.

9a6078a0 d6ae 4d5b 93bd 28c65cd4c00a

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yılanlarla konuşurken cep telefonuyla bu anları kaydeden Taş, “Aslanım benim, paşa”, “Biraz yürü la kırmızı”, “Maşallah…Olum sen de gitsene, sen niye burada kaldın” gibi cümleler kurarak yılanlarla konuştu. Siyah ve kırmızı renkteki iki engerek yılanına zehirli olmasına rağmen zarar vermeden onlarla sohbet etti.

ba9e3de1 3cb5 444d bf86 b04a4de2b29f


Diğer taraftan ise Adıyaman Gürlevik Mesire alanındaki kapalı alanın çatı kısmında vatandaşlar yaklaşık 1,5 metre uzunluğunda yılan gördü. Yılandan korktukları gerekçesiyle vatandaşlar yılanı taşlayarak aşağı düşürmeye çalıştı. Yılan, yuttuğu kuşları korkudan tekrar çıkarttı. Vatandaşlar yılana zarar veremeden yılan boruların arasında kayboldu.
Adıyaman Gölbaşı ilçesi Kurugeçit Mahallesi Sokucak mevkiinde ise iki yılanın dansları vatandaşlar tarafından görüntülendi. Vatandaşlar iki yılanın sarmaş dolaş halini cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yılanlar daha sonra kayalıkların arasında kayboldu.

c11a9b68 8510 44bc 89d0 5c0c15996b49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kiyilarimizdaki Yeni Tehlike Sargassum Istilasi

Kıyılarımızdaki Yeni Tehlike: Sargassum İstilası

Mazgala Dusen Kedi Yavrusunu Zabita Kurtardi

Mazgala Düşen Kedi Yavrusunu Zabıta Kurtardı