in ,

Bir Restoran İnsanının Hamburgerinde Gözü Olan Duman’a Özel Kedi Hamburgeri Gönderdi

Kendisine restorandan hamburger siparişi veren fakat, kedisi yüzünden bir türlü yiyemeyen hayvansever, restorandan kedisi için de bir hamburger istedi. Kedi için minik ve özel bir menü hazırlayan restoran, görenleri gülümsetti.

Sosyal medya kullanıcısı Elif Ertem, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile viral oldu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kedisi Duman‘ın yemeğine musallat olduğunu belirten Ertem, çareyi kedisine özel bir hamburger siparişi vermekte buldu. Hamburger siparişi verdiği restorana kısa bir not yazan Ertem, ” Her hamburger yememde kedim hamburgerime musallat oluyor rahat rahat yiyemiyorum. Benim burgerin 20 gramıyla kedim için mini bir burger yapabilir misiniz acaba? ” sözlerine yer verdi. Notun restorana ulaşması sonrası ise, hem Duman’a hem de insanına güzel bir sürpriz yapıldı.

Bir Restoran Insaninin Hamburgerinde Gozu Olan Dumana Ozel Kedi Hamburgeri Gonderdi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mini Kedi Menüsü

Kendisine hamburger söyleyen ve kedisine de minik bir hamburger yapmalarını rica eden Ertem’in bu isteği geri çevrilmedi. Restoranda kediye özel minik bir hamburger hazırlandı. Ertem duygularını şu sözlerle ifade etti, ”Daha önce hiç hamburgerimi böyle yemek için bir talepte bulunmadım, göndereceklerinden de emin değildim. Ama güzel bir jest yapıp göndermişler, kedi için olan burgere soğan vs. koymadan yalnızca et ile hazırlamışlardı. Bu jestlerini görünce çok sevindim ama kedim Duman benden daha çok sevindi diyebilirim. Umarım daha çok firma hayvanseverliği benimser ve yayar.” Ayrıca sevimli Duman’ın kendisi için özel olarak hazırlanmış hamburgerine kavuştuğu anları da sosyal medya hesabından paylaşan Ertem, görenleri gülümsetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Afyonkarahisarda 7 Akbabanin Zehirlenerek Hayatini Kaybettigi Ogrenildi

Afyonkarahisar’da 7 Akbabanın Zehirlenerek Hayatını Kaybettiği Öğrenildi

1Engin Akyurekin Onun Icin Buyuk Kediyim Dedigi Ev Arkadasi Feyyaz1 1

Engin Akyürek’in ‘Onun İçin Büyük Kediyim’ Dediği Ev Arkadaşı Feyyaz