in

Bir Köpeğin Sadık Dost Olduğunun 15 Kanıtı

Köpek dostunuz muhtemelen dünyadaki herkesten daha fazla sizi seviyordur. Hiç bir canlının sadakati ve güveni bu kadar saf ve düz bir sevgi değildir. Başka kim her yerde sizi takip edip, eve geldiğinizde sevinçle atlar ve ya sadece sizi kim böyle içten sever? Aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın! Bir köpek sahiplenmek isteyeceğiniz garanti!

Kelly adı verilen bu köpek, bir uçağın resmi lisanslı co-pilotudur. Üç aylıkken onun insanı Graham ile ilk uçuşta yer aldı. O zamandan beri ‘uçan köpek’ olarak hayatını sürdürüyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Eşi onu terk ettiğinde adam için köpeği dışında hiçbir şey kalmamıştı. Onun dört ayaklı arkadaşıyla çekilen son derece komik fotoğrafları hayatına ilham oldu ve hayata eğlenerek tutundu.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-2

Bu köpeğin insanı 2006 yılında vefat etti, köpekcik barınağa götürüldü ama oradan kaçtı ve insanının gömüldüğü mezarlığa geldi. O zamandan beri onun kabrini terk etmiyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-3

Georgia Bradley, bu sevimli köpeği saldırıdan kurtardı ve ona evinin kapılarını açtı. Hamile olduğunu anladığında çoktan 6 yavrunun anneannesi olmuştu.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-4

İki yıl önce, fotoğrafçı John Stortz barınaktan aldığı kar beyazı köpeği evine götürdü. John’un fotoğraf çekimlerinin çoğunda yanından ayırmadığı bir kurdu var artık.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-5

Dylan ve Farley aynı günde doğmuşlar. Onlar ikiz kardeş olduklarını düşünecek kadar birbirlerine bağlılar. Mesela, Dylan ağlamaya başlarsa, Farley onu güldürmek için boynunu yalıyor .

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-6
Brook adı verilen bu golden retriever cinsi köpek, çocukların diş hekimi ziyaretlerindeki korkular ile başa çıkmalarında yardımcı oluyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-7

Theron Humphrey barınakta köpeği görünce, kendi kendine köpeği orada bırakamayacağını düşündü. Şimdi, onlar birlikte dünyayı dolaşıyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-8

Bu köpek çocukların mahkemede görünme stresi ile baş etmesine yardımcı oluyor. Sevimli tüy yumağı, onların gerçekleri söylemesinde cesaretlendiriyor ve doğruyu söylediklerinde onlara sevgi dolu bir pati veriyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-9

Doktor Mike internette görülen en cazip doktorlardan biri olarak tanınır 🙂 Ama hiçbir şey onun sevgili Husky köpeği, Roxy kadar ünlü olmasına yardımcı olamazdı.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-11

Bir işte size yardım etmeye hazır birinin olması her zaman harikadır 🙂

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-12

Kelly Lund, dünyayı gezen gezginlerden sadece biri. Yanından ayırmadığı Loki adlı köpeği her şartta onunla birlikte olmaktan oldukça mutlu 🙂

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-13

Poh adlandırılan bu köpek, ölümcül bir hastalığa sahip. Onun insanı, Neal Rodriguez onun son zamanlarını mutlu geçirmesi için büyük bir maceraya atıldı.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-14

İnsanların deneyimlerini gözler önüne seren bir fotoğraf: Sokakta yaşamalarına rağmen, bu köpek insanını terk etmeyi reddediyor.

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-17

Bu köpek itfaiye araçlarının sirenlerinden çok korkuyor. Ve böyle zamanlarda, endişeli gözlerle insanına sarılıyor…

bir-kopegin-sadik-dost-kaniti-ajanimo-19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

roportaj bekir coskun ajanimo800x600

Liderlerin Çocukluklarında Birer Kedileri Olsaydı, Bunca Cana Kıyılmazdı

burç ajanimo1

Sizin Patiniz Hangi Burçtan?