in

Bir Hukukçu Tarafından Dövülerek Gözlerini Kaybeden ‘Adalet’ Köpek

İzmir’de yavruları olan bir köpeği sopayla öldüresiye döven kişinin bir hukukçu olduğu iddia edildi. Ağır yaralanan köpeğin görme yetisini kaybettiği öğrenildi.

Adalet köpek, İzmir‘in Menderes ilçesi Yoncaköy mevkiinde sokak hayvanlarına sahip çıkan bir eczacı tarafından kanlar içersinden bulundu.

Bir Hukukçu Tarafından Dövülerek Gözlerini Kaybeden Adalet Köpek1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yavruları olan Adalet köpeğin başına ne gedliğini öğrenmek için kamera kayıtlarını izleyen eczacı, köpeğin şiddete mağruz kaldığını gördü. E.U isimli hukukçu olduğu iddia edilen kişi tarafından başına defalarca sopayla vurulan köpek özel bir klinikte tedavi altına alındı.

Bir Hukukçu Tarafından Dövülerek Gözlerini Kaybeden Adalet Köpek 2

Anne köpek şahıs tarafından öldüresiye dövülürken yavrularının çırpınışları da görüntülere yansıdı.

Bir Hukukçu Tarafından Dövülerek Gözlerini Kaybeden Adalet Köpek2

Ege Hayvan Hakları Federasyonu üyelerinin ilgilendiği ve adı Adalet koyulan köpeğin aldığı darbeler sonrasında görme yetisni kaybettiği tespit edildi. Beyninde ödem oluşan köpeğin tedavisine devam ediliyor.

Bir Hukukçu Tarafından Dövülerek Gözlerini Kaybeden Adalet Köpek 1

HayKonfed, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına konuyla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Yorum

Yorum Ekle
  1. o hukukcu ( ? ) adam kimmis? Hayvanlara zulum uygulamak kanunen suc ise, bu adamin yuzu ve ismi nicin saklanmis? Bu kadar hasta bir psikiyatik beyin ile , kizginlik ile ana kopege neredeyse olunceye kadar sopa ile vuran kimse , muhakkak itimad edilecek bir kimse degildir,, gelecek sefere baska bir kopege, hevesini almazsa, cocuga, kadina ayni siddeti yapmasi gayet muhtemel. Lutfen, lutfen, lutfen , o adamin kim oldugunu ve kendisine nasil bir ceza ve psikiyatrik kontrol uygulanacagi hakkinda habere devam edebilirmisiniz, sonucsuz haberler pek ise yaramiyor.. Ana kopegin sihhatinin nasil ilerledigini, yavrularina kimin baktigini da haberinize devam ederek, beklenen malumatlari detaylari ile aktarirmisiniz lutfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaralı Güvercini Kurtaran İtfaiye Yarasını da Sardıöç

Yaralı Güvercini Kurtaran İtfaiye, Yarasını da Sardı

pakistan deve güreşiöç

Resmi Olarak Yasak Olmasına Rağmen Binlerce Kişi Deve Güreşi Festivaline Akın Etti