in

Bir Bölümü Yıkılan Apartmanda Mahsur Kalan Kuşunun Kurtuluşunu Gözyaşları ile İzledi

İzmir’de bir bölümü yıkılan apartmanın 7’nci katındaki dairede kafesi içerisinde bırakılan muhabbet kuşu, itfaiye ekiplerinin merdivenle eve girmesi sonucu kurtarıldı.

İzmir’deki 6,9 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesi Karagül Apartmanının bir bölümü yıkıldı. Apartmanda herhangi bir kişi yaralanmazken, binaya giriş çıkışlar kapatıldı. Deprem anında ise evde bulunan Gizem Karagül, yıkılmaları fark edince apartmandan dışarıya çıktı. Bu sırada panikle evde bulunan muhabbet kuşunu alamayan genç kadın, aşağıya indikten sonra bir daha binaya giremedi. Kuşunun sağlığından endişe eden genç kadın, bir süre gözyaşı döktü. Bölgede hazır bekleyen itfaiye ekiplerine durumun bildirilmesi üzerine kurtarma çalışması başlatıldı. Bir itfaiye eri, evin balkonundan içeriye girerek, kafesteki muhabbet kuşunu aşağıya indirdi ve genç kadının eşi Halil Karagül’e teslim etti.

Bir Bolumu Yikilan Apartmanda Mahsur Kalan Kusunun Kurtulusunu Gozyaslari ile Izledi1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kuşunun yaşadığını öğrenen Gizem Karagül’ün gözyaşları sevinç gözyaşlarına dönüştü. Kafesi eşinin elinden alan Karagül’ü yakınları teskin etti.
Deprem anında eşinin evde tek başına olduğunu belirten Halil Karagül, “Eşim arkadaki binanın tamamen yıkıldığını görünce de binadan inip oğlumun yanına geçmiş. Kuzey için çok önemli bir kuştu kartal. 2 gündür depremden dolayı onu alamamıştık. Sağ olsun arkadaşlar yardımcı oldular. Üzerine bir şeyler dökülmüş biraz, başka bir sıkıntısı yok” dedi.

Bir Bolumu Yikilan Apartmanda Mahsur Kalan Kusunun Kurtulusunu Gozyaslari ile Izledi2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Azerbaycanin Savas Bolgesinde Yasayan Sokak Hayvanlari Mama ve Su Bulmakta Zorlaniyor

Azerbaycan’ın Savaş Bölgesinde Yaşayan Sokak Hayvanları Mama ve Su Bulmakta Zorlanıyor

Eski Otomobil Lastiklerini Kedi Yuvasina Donusturduler

Eski Otomobil Lastiklerini Kedi Yuvasına Dönüştürdüler